Yılın En Uzun ve En Zor Rallisi Pasha Group ve Bosphore Card Sponsorluğunda…

Golden Tulip Yine Büyük Ralliye Ev Sahipliği Yapıyor.

Derneğimizin Yılın son ve en zorlu klasik otomobil ralli etkinliğimiz 22/23 Ekim tarihlerinde ülkemizin önde gelen turizm şirketlerinden Golden Tulip Otel , Pasha Group ve Bosphore Card sponsorluklarında yapılıyor. İki gün sürecek olan yarışın programı da belli oldu. 22 Ekim Cumartesi sabah Lefkoşa Golden Tulip Otel önünde saat 09-00 kayıtların tamamlanması için toplanmaya başlayacak olan klasikseverler , saat 10.00 da ilk arabanın startı ile uzun ve zorlu yarış başlayacak. Geçilecek zorlu etapların ardından ilk günün birinci ayağını öğle yemek molası ile tamamlayacaklar. Ardından yine Günün ikinci ayağı için  zorlu parkurlarda mücadele edecek olan yarışçılar, ilk günü konaklamanın yapılacağı Yeni Erenköydeki MALİBU Otele varacaklar.Gece yemeği ve eğlenceli Karaoke yarışması ile gece son bulacak. 23 Ekim pazar günü sabah kahvaltısı ardından saat 11.00 da ilk klasik aracın çıkışı ile son gün start almış olacak. Yarışın son bulacağı yer ise Büyükkonuk Köyü. İki gün ve ayaktan oluşacak olan yarış toplam 230 kilometre uzunluğunda olacak. Ülkemizin görülmeye değer eşsiz manzaraları eşliğinde yapılacak olan rallimiz KTKOK 2016Klasik Ootomobil Şampiyonasına da 3,25 katsayı ile en yüksek çarpanı veren faaliyet konumunda. Bu yıl ikincisi tekrarlanacak olan  Bosphore Card Klasik Otomobil Rallisi ,  yine birçok Sabit Hız Testinden (SHT) oluşması bekleniyor.

İlk Günün Neticeleri Online WEB Sitemizde…

22 Ekim Cumartesi günü iki bölümde geçilecek parkurların neticeleri anında web sitemiz www.ktkod.com adresinden canlı olarak takip edilebilecek. Pazar günkü neticeler ise açıklanmayıp Pazartesi gecesi Golden Tulip Otel’de Havuz başı yapılacak kokteyl ve ödül töreninde tüm neticeler açıklanacak. Pazartesi Ödül gecesi ise 20.00’da başlayacak. Yarışa kayıtlarımız devam etmektedir.Son kayıt tarihimiz 20 Ekim Perşembedir. Kayıt ve detaylı bilgi için 0533 855 77 99 no’lu telefona ulaşarak yapabilirsiniz.

kdkod bosphore card görseli 2

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın