KLASİK OTOMOBİL DERNEĞİ’NDE YENİ BAŞKAN GÖKHAN NECİPOĞLU

Gönülden bağlı olduğum,yaşamımda büyük yeri olan ve büyük keyif alarak uğraştığım Klasik Araba, Bisiklet ve Antika eşya tutkumu Başkanlıkla taçlandırmama fırsat veren Kıbrıs Türk Klasik Otomabil Derneği Genel Kuruluna sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bugüne kadar yapılmış olan üst seviyedeki organizasyonlar ve camiamıza yapılan katkılar üstlenmiş olduğum sorumluluğumu en üst seviyelere çıkartmıştı. Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm başkan ve Yönetim Kurulunda görev yapmış ve organizasyonlarımıza katkı koymuş tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ederim.

İçine girdiğim ilk günden bugüne yaşam şeklimi değiştirecek kadar aile diyebileceğim kadar dostluklar edindim, eşimle çocuklarımla sevdiklerimizle çok güzel anılar,arkadaşlar biriktirdik. Derneğimizi en güzel şekilde temsil etmek, yükselen çıtayı dahada yukarılara taşımaktan başka bir hedefim olmayacaktır. Birlikte çalışmayı kabul eden tüm kurul üyelerimize teşekkür ederim. En büyük teşekkürü herzaman yanımda olan, hayat ışığım Eşime Meryem Özetkin Necipoğlu edmek istiyorum. Aileme, Babama, Duyalıma teşekkür etmek istiyorum. Bir özel teşekkürde KKTC Fenerbahçeliler Derneğinde birlikte çalışmış olduğum, Ortaköy’den çocuklukdan arkadaşım olan dostum, arkadaşım ve görevi devraldığım Başkan Burcin Aliusta‘ya Başkanlığı döneminde yapmış olduğu katkılar Derneğimizin Tarihinde hep yeralacaktır. 2 Yıllık görev süremde hep birlikte, keyifle, huzurla geçireceğimiz nice Organizasyonlarda buluşmak dileği ile.

“SEVGİYLE KALIN SEVEREK YAŞAYIN”

KTKOD Başkanı

Gökhan Necipoğlu

Check Also

Klasikler slalom finali için piste çıktı

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin (KTKOD) Türkiye İş Bankası 2022 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası kapsamında …