”Tekerlerler Cirilensin ” Klasik Otomobil Gezisine Yoğun İlgi.

Bu yılın ilk Klasik Otomobil Faaliyeti olacak olan ve geleneksel hale gelen ”Tekerlekler Cirilensin Klasik Otomobil Gezisi’ne”  ilgi beklenenin üzerinde gerçekleşerek kayıtlar tamamlandı. Kış uykusundan uyanacak olan klasiklerimiz , Ülkemizin Batı bölgesine yapılacak olan bu geziye yine geçen sene olduğu gibi ”Güzelyurt Klasik Araçlar Derneği”(GKAD) de destek vererek katılım sağlayacak.13 Mart Pazar günü Göçmenköy Autosat Petrol istasyonunda sabah 09-00 da toplanmaya başlayacak olan klasikseverler, kayıtlarını tamamladıktan sonra konvoy halinde Güzelyurt’a doğru yola çıkacaklar. Serhatköy girişinde duracak olan klasikler,kısa bir aradan sonra Güzelyurt Lemar süpermarket otoparkında mola verecekler. Burada GKAD üyelerinin katılımıyla Yeşilırmağa doğru hareket edip,bu bölgede bulunan Vouni King Restoranda öğle yemeği için duracaklar. Her yıl yüksek katılımla gerçekleşen bu gezi , yine bu yıl da birbirinden farklı ,birbirinden renkli 80 Klasik Otomobille gerçekleşecek. Ayrıca bu gezi Dernek üyelerine 2016 şampiyonasında da 10 puan verecek.

Dürü Çoban Unutulmadı.

Yakın zamanda genç yaşta kaybettiğimiz derneğimizin sevilen simalarından olan üyemiz ”Dürü Çoban” ,bu faaliyette anılacak.

IMG_9382

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın