Klasiklerimiz Yeşilırmağı Fethetti.

Yılın ilk faaliyeti olan ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ” Tekerlekler Cirilensin ” sloganıyla kış uykusundan uyanıp yollara çıkan klasiklerimiz, ülkemizin batı kesimine yaptıkları geziyle sezona merhaba dediler. Her yıl yoğun bir katılımla gerçekleştirilen bu faaliyet yine birbirinden renkli 79 klasik otomobilin katılımıyla yapıldı. Lefkoşa’da AUTOSAT petrol istasyonunda sabah toplanmaya başlayan klasikseverler , kayıtların tamamlanmasıyla birlikte topluca Serhatköy yokuşuna doğru yola çıktı. Bu bölgede gelenek haline gelen fotoğraf ve görüntü aldındıktan sonra ,Güzelyurt Lemar park yerine gelip kısa bir mola verildi. Geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da Güzelyurt Klasik Araçlar Derneği (GKAD) de faaliyete destek vererek katkı sağladılar .Burada GKAD klasiklerinin konvoya katılımıyla öğle yemeğinin verileceği Yeşilırmaktaki Vouni King Restorana varıldı. Çilekleriyle ünlü bu bölgeye gelen klasikseverler ,çilek bahçelerine de girmeyi ihmal etmediler.Güzel bir havada , Güzel bir haftasonu geçiren klasikseverler, memnuniyetlerini belirterek bir sonraki faaliyeti heyecanla beklemeye başladılar.

Dürü Çoban Unutulmadı.

Genç yaşta kaybettiğimiz derneğimizin sevilen üyesi Dürü Çoban da unutulmayarak mezarı başına çelenk bırakıldı ve tüm klasik araçlara fotoğrafı asılarak merhumu rahmetle andı.

Başta bu faaliyetimize katılan ve katkı koyan tüm üye olan ve olmayan klasikseverlere , Güzelyurt Klasik  Araçlar Derneğine ve üyelerine , geziyi baştan sona kadar takip eden değerli basın mensubu arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

KTKOD YK

IMG_9480

IMG_9457 IMG_9477 IMG_9475 IMG_9485 IMG_9483 IMG_9478 IMG_9482 IMG_9476

IMG_9486 IMG_9479

Check Also

Yılın En Uzun ve En Zor Rallisi Pasha Group ve Bosphore Card Sponsorluğunda…

Golden Tulip Yine Büyük Ralliye Ev Sahipliği Yapıyor. Derneğimizin Yılın son ve en zorlu klasik …

Bir cevap yazın