Sezon Finali Bosphore Card Klasik Otomobil Rallisine Geri Sayım Başladı.

Final Yapıyoruz.

Bu yıl üçüncü kez Bosphore Card ana sponsorluğunda yapılacak olan sezonun en zorlu en kapsamlı ve en uzun klasik otomobil rallimiz , 21 / 22 ve 23 ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Sezon Finali konumundaki rallinin programı belli oldu. 21 Ekim Cumartesi sabahı sunulacak sabah kahvaltısının ardından 10:00 da Lefkoşa Golden Tulip Hotelden start alarak final için , özenle hazırlanmış etapların ardından öğle arası için Gazi Mağusa’da bulunan City Mall AVM de mola verecek. City Mall AVM’nin misafiri olacak olan yarışmacılar molanın ardından günün ikinci ayağı için start alarak zorlu parkurlara çıkacaklar. İlk günün finişi ise Kaplıca Hotel. Burada eğlenceler eşliğinde gece yemeği sunulacak. 22 Ekim Pazar sabahı yarışın ikinci günü startı ise kahvaltının ardından saat 11.00. Lefkoşa istikametine doğru sezon finali için sürecek olan ralliciler , Öğle Lefkoşa Golden Tulip Hotele ulaşarak yarışı tamamlayacaklar.

İlk Günün  Neticeleri ” Canlı ” Yayınlanacak.

İlk gün Birici ve ikinci ayak neticeleri ise yine her etabın ardından sitemizde canlı yayınlanacak. İkinci günün neticeleri ise açıklanmayıp 23 Ekim pazartesi akşamı saat 20:30 da Golden Tulip Hotelde sunulacak kokteyl eşliğinde açıklanarak. Dereceye girenlere kupaları takdim edilerek yılın en zorlu yarışı ve derneğimizin 2017  Klasik Ralli Şampiyonası  da final yapmış olacak. Bu yarışta çıkacak olan neticelerin ardın ise 2017 yılının şampiyonları da belli olacak.hem genel klasmanda hem de alt kategorilerde puanların yakın oluşu birçok yarışmacı iddialı durumda bulunuyor. Yarışımızın kayıtları başlamıştır.Son kayıt tarihi ise 20 ekim saat 14:00’tür. Yarışımızda konaklama yapılacağından dolayı kayıt yaptıracak olan klasikçilerimizin erken zamanda dernek telefonu olan  0533 855 77 99 (Burçin Aliusta) ulaşmaları ve kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. Yarışa katılım için dernek üyelik şartı aranmayacaktır. Katılım ücreti ise iki kişi 350 Tl dir. 0-6 yaş ücretsiz ilave her yarışmacı için ise 150 ta dir.

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın