Bosphore Card 3.Klasik Otomobil Rallisinin Programı Belli Oldu.

Klasikler Final için İki Gün Yarışacak.

2017 yılının final niteliğindeki büyük rallimiz , Bosphore Card ana sponsorluğunda üçüncü kez 21/22 ve 23 Ekim tarihlerini kapsayan günlerde gerçekleştiriyor. Beş yarışlık 2017 takvimimizin son yarışı , 21 Ekim Cumartesi sabahı saat 9:00 da start alanı olan Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de toplanılarak kayıt ve kapı numaraları teslimi yapılacak. Kahvaltı eşliğinde yapılacak olan kayıt işlemlerinin ardından  ilk klasik otomobilimiz yılın son yarışı için saat 10.00 çıkış yapacak. geçilecek güzergahların ardından , yarışımıza destek veren Gazi Mağusa’daki City Mall AVM merkezine varılarak ilk gün birinci ayak son bulacak.

Mağusalı Klasikseverleri City Mall AVM’ye bekliyoruz.

City Mall AVM park yerinde sergi düzeni alacak olan klasiklerimize , bölgede bulunan klasik otomobil sahipleri de katılabilecek. Saat 13:00 – 14:30 arası yapılacak molanın ardından yarışımızın ilk gün ikinci ayağı start alacak. Yarışa katılan ve kaydını tamamlayan herkese City Mall AVM’den City Money hediye kartı alacak.20TL değerindeki bu kartları dileyen City Mall içerisindeki restoranlar dileyenler de mağazalarda yapacakları alış verişlerde kullanabilecek. İkinci ayak güzergahı ardından 17:00 civarında konaklama yapılacak olan Kaplıca bölgesindeki Kaplıca Tatil Köyüne varılacak. Gece yemeği ise canlı müzik eşliğinde yapılarak ilk günün yorgunluğu atılacak.

İlk gün Neticeleri Canlı Olarak Sitemizde Yayınlanacak.

Büyük Rallimizde Geleneksel olarak yapılan ilk günün neticeleri , geçilip tamamlanan her etabın ardından sitemizde canlı olarak yayınalanacak. İkinci gün ise Kaplıca hoteldeki kahvaltının ardından 11:00 da yılın son etapları için start alınacak. Takriben ilk klasik otomobilimiz ise saat 13:00 civarında yarışın finişi olan Lefkoşa Golden Tulip Hotele ulaşarak yarışı tamamlamış olacak. Matematiksel olarak genel klasmanda ve diğer kategorilerde şampiyonlar belli olmadığından dolayı ,zorlu yarışta neticeler merakla bekleniyor.Ana sponsorumuz Pasha Group Bosphore Card ve yarış destekçimiz City MALL , zorlu etaplara isimlerini  vererek birbirinden değerli sürpriz ödüller verecek.  Bosphore Card yarışımızın ödül töreni ise 23 Ekim pazartesi gecesi Golden Tulip Hotel’de 20:00 da gerçekleştirilecek kokteyl eşliğinde yapılarak açıklanacak neticelerin ardından kupalar takdim edilecek. Bu yarışın ardından ise puan veren başka faaliyetimizin olmamasından dolayı da şampiyonlar belli olacak. Katsayısı 3,25 olan yarışımızda son kayıt tarihi ise 20 Ekim cuma 14.00 olarak belirlenmiştir. Kayıt için 0533 855 77 99 (Burçin Aliusta) ulaşmanız yeterlidir. Son şekliyle 2017 puan tablolarımız ise aşağıdaki linki tıkalanarak görülebilir. Katılacak olan tüm klasikseverlere başarılar dileriz.

KTKOD.

2017 PUAN DURUMU AYRINTILI EKİM 2017

 

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın