” PASHA ” BÜYÜK RALLİYE SPONSOR OLDU.

Ülkemizin önde gelen büyük şirketlerinden olan ” PASHA grubu , Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinin ralli sezonunun son ve büyük yarışına sponsor oldu. Şirket bünyesinde, Ercan Havalimanında yaklaşık 1 sene önce açılan CIP Lounge hizmetleri veren Bosphore Lounge’un özellikli kartı ,olan Şirket bünyesinde yeni oluşturulan ” Bosphore Card ” yarışımıza ismini vererek ” Bosphore Card Klasik Otomobil Rallisi ” olarak destek verecek . 2 – 5 ekim tarihlerini kapsayacak şekilde organize edilen yarışın programı belli oldu.

START / FİNİSH GOLDEN TULİP OTELDE .

2 ekim cuma günü saat 18.00 da Lefkoşa’da Golden Tulip otel önünde toplanacak olan klasikseverler , verilecek kokteyl eşliğinde kayıtlarını tamamlayıp kapı numaralarını teslim alacaklar. saat 19.30 civarı ise seramonik start verilerek Dereboyundan geçilecek. Yarışa katılacak olan araçların katılımı dahilinde şampiyonadaki  puan hanelerine 5 puan ilave edilecektir. Buradaki faaliyete yarışa katılımcılar haricinde yarışa katılamayacak olan tüm klasikseverler araçlarıyla katılabilir ve start alabilirler. 3 ekim cumartesi sabahı saat 10.oo da ilk araba yine Golden Tulip otelde verilecek startla yarış başlayacak. Sabah startta kahvaltı verilecektir. Geçilecek güzergahtan sonra Gazimağusada Lemar önünde öğle arası verecek olan katılımcılar daha sonra günün ikinci bölümü için  14.00 civarında yola çıkacaklar. Konaklanılacak olan Tatlısu mevkindeki ”Kaplıca” otele varılarak ilk gün sona erecektir. Gece yemeği ile  birlikte müzik ve kareoke yarışması  yapılacaktır. Pazar sabahı saat 10.30 da startla birlikte yarışın ikinci günü başlayarak geçilen SHT’lerden sonra başlangıç yeri olan Golden Tulip otele varılarak yarış son bulacak. Yarışın neticeleri ilkgün online , ” canlı ” olarak anında yayınlanacaktır. İkinci günün neticeleri ise açıklanmayıp 5 ekim Pazartesi gecesi 20.00 da Lefkoşa Golden Tulip otelde kokteyl eşliğinde tüm neticeler açıklanıp dereceye girenler kupalarını alacak.

TÜRKİYEDEN BEŞ EKİP YARIŞA KATILIYOR.

Ankara Klasik Otomobil Kulübünden (AKOK) yönetim kurulu dostlarımız 8 kişi olarak dört araçla yarışa katılıyorlar. Ayrıca İzmir Klasik Otomobil Derneği (İZKOD) de yarışımıza katılması bekleniyor. Görsel Tv programlarımız ve basınımızın haricinde bu yılki büyük rallimize Türkiye’den SHOW TV ekibi de yarışımızı ilkgünden son güne kadar takip edip yayınlayacaklar. Geçen yıl 15 SHT ve birçok hız değişimi uygulanan yarışta bu yıl da yarışmacıları çok zorlu parkurlar bekliyor. 3.25 katsayı verecek olan rallinin sonucu büyük ihtimalle de 2015 sezonunun şampiyon ekibi de belirlenmiş olacak. Kayıtlar devam etmektedir ve son kayıt tarihi 1 ekim perşembedir. Kayıt ve detaylı bilgi için 0533 855 77 99 (Burçin Aliusta)

aşis 72 dpi

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın