Home / 2015 Faaliyetleri / KTKOD SEZONU ALPET KLASİK OTOMOBİL GEZİSİYLE NOKTALADI.

KTKOD SEZONU ALPET KLASİK OTOMOBİL GEZİSİYLE NOKTALADI.

Derneğimiz 2015 yılı faaliyet takvimini 22 Kasım Pazar günü , ALPET sponsorluğunda yapılan Klasik Otomobil Gezisini gerçekleştirerek etkinliklerini tamamladı. 32 Klasik Otomobilin katıldığı gezi , sabah Lefkoşa’da AUTOSAT Petrol istasyonundan start alarak kısa bir Hazine Avcılığı tarzında ,verilen Fotoğraflardaki yerleri bularak, sponsorumuz Alpet’in Kalecik mevkindeki dolum tesislerine varılmaya çalışıldı. Tesislerde verilen izaz ikramlardan sonra bir konuşma yapan Alpet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Toprak , iki yıldır Derneğimize sponsor olduklarını ve bundan son derece mutlu olduklarını belirterek , gelecek yıl daha kapsamlı faaliyetlerde yine derneğimize katkı yapacaklarına vurgu yaparak, Alpet hakkında da bilgiler verdi. Daha sonra üyelerimiz olan ve doğum günleri aynı güne denk gelen Bigal – Gülseren Beyaz çiftine sürpriz pasta ikram edilerek doğumgünleri kutlandı.Tesislerde kısa bir gezi yapan klasikseverler faaliyeti ve sezonu noktaladılar.

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU.

Onuncu kuruluş yılını kutladığımız bu yılda sezona Mart ayında ” ALPET Tekerlekler Cirilensin ” gezisiyle başlayan derneğimiz, daha sonra beş Klasik Otomobil Rallisi , bir Slalom yarışı ,bir Hazine avcılığı etkinliği, bir Klasik Araç Sergisi , iki Klasik otomobil gezisi ,bir AUTOFEST  ve onuncu yılımızı kutladığımız bir de Balo gerçekleştirdik. Bu faaliyetler sonrası  tüm yıl boyunca verilen puanlar neticesinde de Genel Klasmanlarda ve diğer Klasmanlarda da sıralamalar belli oldu. Heryıl yapılan şampiyona sonucunda bu yıl , 2015 Genel Klasmanda Pilotlarda Burçin Aliusta  2013 yılından sonra ikinci kez şampiyon olmayı başardı. Genel Klasmanda Co-Pilot  şampiyonluğunu ise Osman Kasapoğlu kazanarak kürsüde ilk sırada yeralmayı  başardı.Diğer kategorilerde de ilk üçlerin belli olduğu  puan tablosunun son halini ise aşağıdaki linklere tıklarayak görebilirsiniz. Geleneksel yılsonu Şampiyonluk balosu ise Aralık ayı içerisinde gerçekleştirilerek dereceye girenlere kupaları takdim edilecek.

2015-ŞAMPİYONASI-PİLOT-KATEGORİSİ

2015-ŞAMPİYONASI-ÇİFTLER-KATEGORİSİ-PUAN-DURUMU

2015-ŞAMPİYONASI-CO-PİLOT-PUAN-DURUMU

2015-ŞAMPİYONASI-E-KATEGORİSİ-PUAN-DURUMU

2015-ŞAMPİYONASI-F-KATEGORİSİ-PUAN-DURUMU

2015-ŞAMPİYONASI-G-KATEGORİSİ-PUAN-DURUMU

2015-ŞAMPİYONASI-TOURİNG-KATEGORİSİ-PUAN-DURUMU

IMG_7765-640x280

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın