DAVETLİSİNİZ….

 

Değerli üyelerimiz ve klasikseverler. Cumartesi günü başlayan ve dün devam eden, bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz Yakındoğu Üniversitesi 26.kuruluş yılı kapsamındaki yılın ” En Prestijli ” klasik otomobil rallilerinden biri olan YDÜ klasik otomobil rallisinin , bu akşam yapılacak olan ve tamamen sil baştan yenilenip büyüyen YDÜ Müzesindeki ödül ve kokteyle ,siz değerli klasikseverler DAVETLİSİNİZ. Dünkü yarışın neticelerinin de açıklanacağı gecenin başlangıç saat 19.30. Daha sonra müzikler eşliğinde verilecek olan kokteyl ile birlikte , dereceye girenler kupalarına kavuşacak.

NETİCELER MERAK İÇİNDE BEKLENİYOR.

Birçok kategoride verilecek gecede sırasıyla kategorilerinde ilk üç’e girenler kupalarını alacak. Sırasıyla E kategorisi , F kategorisi , G kategorisi , Çiftler kategorisi , Touring kategorisi ve tabiki en iyi dereceyi alanların bulıunduğu Genel klasman dereceleri kürsüye çıkacak. Bunların yanında Takımlar kupası , 13. gelen ve en iyi zaman kupası da sahibini bulacak. Bu yıl YDÜ müzesinden katılan araçlara da ayrı klasman açılarak kendi aralarında da yarışma şansı sağlananlar , YDÜ özel klasmanındaki ilk üç kupayı alacaklar.Çok zorlu geçen rallide toplam 5 SHT geçildi.Bir klasik otomobil rallisinde yapılacak olan her çeşit parkurun yapıldığı yarışta neticeler sır gibi saklanıyor.Bu akşan saat 19.30 da asılacak olan neticeler , yarışmacılar arasında merakla bekleniyor. Klasik arabalar arasındaki bu harika gecede siz üyelerimizi ve klasiksever dostlarımızı aramızda görmekten son derece mutlu olacağız.

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın