Cyprus Wireless ile Klasik Otomobil Slalom Şampiyonası Başlıyor..

En Hızlı İnternet ,  En Hızlı Klasiği Arıyor.

Derneğimizin İlkbahar faaliyetlerinin ardından Yaz organizasyonları start alıyor. Yaz faaliyetimizin açılışı ise merakla beklenen ” Klasik Otomobil Slalom yarışı ”. Bu yıl derneğimiz adına ilk kez üç ayaktan oluşacak olan Slalom Şampiyonasının Ana sponsoru Cyprus Wireless Solutions LTD oldu. Yoğun geçen bahar faaliyetlerimizin ardından sıcak yaz gecelerinin vazgeçilmez organizasyonu olan slalom yarışı , yoğun bir katılım ve ilgi ile yapılmakta. 2018 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına da dahil olan üç bölümdeki şampiyona , 27 Haziran Çarşamba gecesi start alıyor.

Adrenalin Başlıyor.

Lefkoşa’da bulunan Cemsa Karting Tesislerinde 27 Haziran Çarşamba gecesi başlayacak olan şampiyonın ilk ayağı , 18:30 da formasyon turu ile start alacak. Piste girecek olan klasikler hünerlerini sergilerken , pist dışında yine klasik araçlar sergi düzeni şeklinde sergilenecek. Cyprus Wireless Klasik Otomobil Slalom Şampiyonası ayrıca kayıt yaptıran dernek üyelerine pistteki derecelerine bakmaksızın şampiyonada hanelerine 10 puan kazanabilecekler. Ayrıca hem genel klasmanda hem de kategorilerinde pistteki derecelerine göre 1 katsayı ile puan kazanarak yılsonu yapılacak olan Şampiyona balomuzda slalom şampiyonasında yer alabilecekler. Cyprus Wireless Solutions LTD ana sponsorluğundaki şampiyonaya ayrıca KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ve Capital Radio da destek verecek olan Klasik Otomobil Slalom Şampiyonası ilk ayak yarışının kayıtları başlamıştır. Katılım için Dernek üyelik şartı aranmayan hız dolu gecemize katılım ücreti araba başına 50 tl dir. Dernek üyeleri ister piste girip netice alsın isteyen klasiğiyle gelip sergi pozisyonu alsın , kaydını tamamladığı takdirde  Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasında 10 puan kazanacaktır. Detaylı bilgi ve kayıt 0533 855 77 99.

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …