KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nu Ziyaret Ettik.

Bahar faaliyetlerini  tamamlayan derneğimiz ,  yaz organizasyonları için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yönetim kurulumuz yaz faaliyetleri için hazırlıklarını tamamladı. Dernek başkanımız Burçin Aliusta ve beraberindeki Yönetim kurulu üyelerimiz , KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdi. Yaz faaliyetlerimizde düşünülen projelerimiz hakkında bilgiler veren Aliusta ,bu tür  organizasyonlarımızın  kültür turizmimizin bir parçası olduğunu  ve yapılacak olan çalışmalarımızın geçmiş kültürümüzün bir yansıması olan klasik araçlarımızın bakanlığımızın destekleriyle daha üst seviyelere çekmek ve ülke tanıtımında önemli bir yere sahip olmaya çalıştıklarını ifade etti. Bakan Ataoğlu da bu tür faaliyetlerin ülke tanıtımında önemli bir yere sahip olduğunu , klasik otomobil hobisinin gün geçtikçe arttığını ifade ederek , gerekli desteği ve imkanı sağlayacaklarını belirtti.

Haziran ayında başlayacak olan yaz faaliyetlerimiz , Ağustos ayının sonuna kadar gece faaliyetleri olarak devam ederek , ardından sonbahar faaliyetlerimiz organizasyonları ile devam edip 2018 sezonumuzu tamamlayacağız.

 

Check Also

Döveç Group of Companies Slalom Yarışımızın Ana Sponsoru Oldu.

Derneğimizin ’un 2021 Yaz Faaliyetleri, Döveç Group sponsorluğunda 17 Temmuz, Cumartesi “Klasik Otomobil Slalom Yarışı”yla …