Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonuyla Gönül ve İş Birliğimiz Devam Edecek.

Karaokçu ile Yola Devam Kararı Alındı.

KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyon Başkanlığı ile 2018 sezonumuzun başında başlayan sosyal sorumluluk proje işbirliğimiz bu yıl da devam edecek. Dernek başkanımız Burçin Aliusta’nın komisyon başkanı Hasan Karaokçu’ya yaptığı ziyaret’de , 2018 yılında başlayan iş birliğinden çok , gönül birliği ortaklığının bu yıl da Komisyon himayelerinde gerçekleşecek organizasyonlarla devam etmesini dilediğini , yine birçok ses getirecek faaliyetin ,farkındalık yaratmak , daha temiz bir gelecek , bilinçli bir toplum ,Gençlerin faaliyetlerde daha fazla görev almaları sağlanarak sorumluluk sahibi olmalarını sağlamak,  Trafik bilincini yaygınlaştırmak ve yollarda değil pistte hız yap sloganını bu yıl da devam ettirmeyi amaçladıklarını söyledi. 2018 yılında birçok faaliyetin bu amaçla planladığını ve hedeflenen başarıyı sağladıklarını ifade ederek , toplumun daha geniş kesimlerine 2019 yılındaki çalışmalarla yine komisyonun himayelerinde gerçekleştireceklerini söyledi. Ayrıca Başkanımız Aliusta ,böylesine önemli bir görevi üstlenip yürüten Komisyon ekibine , klasik otomobil camiamıza vermiş oldukları destek ve sosyal sorumluluk projelerimize sağlamış oldukları katkılar nedeniyle teşekkür etti.

Karaokçu’dan Teşekkür.

Komisyon başkanı Karaokçu ise , dört yıl evvel kurulan Komisyonun , daha bilinçli toplum yaratmak amacı ile kurulduğunu ve özellikle risk altında bulunan bireylerin rehabilite dönemlerini tamamlayıp tekrar topluma kazandırmayı amaçladıklarını söyledi. Özellikle motor sporlarına destek vererek bu faaliyetlere gönül veren gençlerin , trafiğe açık alanlarda değil , daha güvenli ortamlarda ,gençlerin bu hobilerini gerçekleştirmeye yardımcı olmaya devam edeceklerini ifade ederek , derneğimiz ile başlayan iş birliğinden son derece memnun olduklarını söyledi. Derneğimiz yapısının özellikle çekirdek ailelerin ve gençlerin oluşturduğunu söyleyen Karaokçu , bunun kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Yeni sezon için derneğimize başarılar dileyen Karaokçu , başkanımız Aliusta’ya ve ekibine  özverili ve disiplinli çalışmalar neticesinde gerçekleştirilen başarılı faaliyetler adına teşekkür etti.

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …