Rock Oil ile Hem Yarışacak Hem de Tatil Yapacağız.

Hem yarışıyor hem de tatil yapıyoruz.

Değerli klasik sever dostlarımız ve üyelerimiz. 2020 sezonumuzun ikinci faaliyeti bu yıl üçüncü kez tekrarlanacak olan Rock Oil Yusuf Tosun Automotive LTD ana sponsorluğunda ve merhum üyemiz Yusuf Tosun anısına gerçekleşecek olan klasik otomobil rallisi olacak. Bu sezon yine bir ilke imza atacağımız organizasyonumuz tamamen katılımcıların ‘’ bir haftasonu yaz tatili modunda ‘’ makul bir hafta sonu geçirmeleri üzerine düzenlenecek.

18 / 19 Temmuz tarihlerini kapsayacak şekilde iki gün sürecek olan yarışımız , 18 Temmuz cumartesi günü Lefkoşa’dan start alarak öğle saatlerinde İskele bölgesinde bulunan Long Beach Resort Hotele varış yapılarak yarışın ilk gün ayağı son bulacak. Deniz,havuz ve güneşten yararlanmak isteyenler akşam gece yemeğine kadar sahilde vakit geçirebilecek. Tek katlı villarlarda 2 , 3 ve 4 kişilik oda seçenekleriyle konaklama yapılacak olan otelde gece yemeği ve özel eğlence programı ile deniz kenarında harika bir gece programının ardından , 19 temmuz Pazar sabahı kahvaltının ardından ikinci gün yarışı başlayacak. Kısa bir parkurun ardından yine başlangıç yeri olan Long Beach Resort’a varış yaparak yarışımız tamamlanacak. Öğle yemeğinin ardından  ise düzenlenecek ödül töreniyle kupalar sahiplerini bularak iki günlük yarışımız tamamlanacak.

20 Temmuz pazartesi gününe kadar konaklamasını uzatmak isteyenler ise ekstra oda başı 400 tl. ödeme ile otelde kalmaya devam edebilecek.

Yarışa pilot ve co pilot olarak iki kişilik katılım ücreti 600 tl dir.Ücret oda fiyatıdır. Aynı odada Pilot ve Co pilot dışında kalacak olan 0-6 yaş üzeri kişi başı 50 tl.dir.Bu ücretin içerisinde Cumartesi gecesi yemek , konaklama, Pazar gün kahvaltı ve Pazar gün öğle yemeği ve katılım ücreti dahildir.  Pilot ve Co pilot yanında ilave gelen her yolcu 50 tl ek ücret karşılığında konaklama yapabilecek.

Yarışımızın kayıtları başlamış olup son kayıt tarihi 16 Temmuz Perşembe saat 16:00’dır.Bu tarihe kadar yarış heyecanı yaşamak ve tatil imkanından yararlanmak isteyen dostlarımız ,otel rezervasyonu nedeniyle  kişi sayılarını kesinleştirip bildirmesi gerekmektedir.

Yaz mevsiminde denizin ve güneşin keyfini klasiklerinizle çıkarın…

Detaylı bilgi ve katılım için

Dernek Tel No:  0533 855 77 99

Wup : 0533 869 1907

www.ktkod.com

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …