” ÖZOK AUTOFEST ” 8 KASIM’DA YAPILIYOR.

Değerli klasikseverler. Geçen yıl Özok Group sponsorluğunda gerçekleştirilen ve yüksek bir katılım sağlanan Naturland Festivali’nin devamı niteliğindeki etkinlik, bu yıl yine Özok Group’un katkılarıyla 8 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek. ” ÖZOK AUTOFEST ” kapsamında yapılacak olan bu etkinlik 8 kasım pazar sabahı saat 09.00 – 10.30 saatleri arasında Hamitköyde bulunan Hyundai Showroom’unun önünde toplanılarak , sunulacak kahvaltı eşliğinde araçlara kapı numaraları ve stickerler dağıtılacak. Saat 11.00 da seramonik start verilip küçük bir Lefkoşa turu atıldıktan sonra Lefkoşa’ya yakın bir güzergahta da tek etaplık bir SHT geçilecek. Daha sonra Festivalin başlayacağı bölge olan Haspolattaki Renault Mağazasının alanına gidilerek şenlik başlayacak.

TÜM MOTORSPORLARI GRUPLARI KATILIYOR.

Geçen yıl olduğu gibi yine bu yılki faaliyette de Kuzey Kıbrısta bulunan Motorsporu grupları da katılım sağlayacağını bildirdi. Katkı koyacak olan başlıca  gruplar ” Subaru , Honda , BMW E30 , Motosiklet grupları , Modifiyeli araçlar, Drift ve Off-road grupları gibi oluşumlar destek verecek. ”Diyafram” fotoğraf grubu da en güzel görüntüleri yakalamak için etkinlikte olacak.nCanlı müzik performanslarının olacağı festivalde yiyecek ve içecek standları da olacak. Bizler de Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği ve Klasik otomobil sahipleri olarak bu organizasyona desteğimizi sağlayacağız. Tüm Klasiksever üyelerimizin katılımını bekleriz. ”ÖZOK AUTOFEST” etklinliğine katılım Tamamen ”ÜCRETSİZ” olup katılmak isteyen klasikseverlerin sadece derneğimize başvurup kayıt yaptırmaları yeterlidir. 2015 şampiyonasını takip eden ekiplere de puan hanelerine ” 6 puan ” verilecektir.

Detaylı bilgi ve kayıt için ; 0533 855 7799

 

8

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın