NG Kütahya Seramik & Cahit Necipoğlu LTD Rallisinde Geri Sayım Başladı.

Değerli klasikseverler. 30 Nisan’da üçüncüsünü tekrarlayacağımız  NG Kütahya Seramik & Cahit Necipoğlu LTD klasik otomobil Rallisi için geri sayım hızla devam ediyor ve programımız tamamlanıyor. Yılın ilk rallisi ana hatlarıyla şu şekilde gerçekleşecek:

30 Nisan pazar sabahı Demirhan’da bulunan Cahit Necipoğlu ELİTE mağazası önünde idari ve teknik kontrolümüzün ardından, Sponsor Şirket’in ikramları eşliğinde verilecek brifing sonrası saat 10.00 da ilk araba start alacak. Ülkemizin görülmeye değer eşsiz güzellikleri  arasında  geçilecek etapların ardından , Karpaz sahil şeridi, Kaplıca bölgesinde bulunan SKALİ Restorana varılarak yarışımız sonlandıracağız. Harika dağ ve deniz manzarası eşliğinde sunulacak olan enfes Kebap menüsü sonrası, yarışta dereceye girenlere ödülleri takdim edilerek yılın ilk rallisini tamamlamış olacağız. 2017 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına 2,25 katsayı verecek olan bu rallide yine geçen sene olduğu gibi birçok süprizler ve yenilikler sizleri bekliyor. NG Kütahya Seramik yönetim kurulu başkanı sn Erkan Güral’ın da katılacağı rallide birçok sanat ve medyada yer alan ünlü isimler de katılarak organizasyonumuza renk katacak.

Bir ” Nefes ” de biz oluyoruz…

Küçük yaşta Nöroblastom  (sinir hücrelerinden çıkan tümör) kanseri ile mücadele etmek zorunda kalan Minik Nefesimize , biz klasikseverler de duyarsız kalmayıp , tedavi sürecine destek olmak amacıyla , yarışımızdan elde edilecek olan gelirin bir kısmını Demirpençe ailesine ,Nefes’in tedavi masraflarına katkı olarak bağışlayacağız.

Kayıt ve detaylı bilgi : 0533 855 77 99 (Burçin ALİUSTA)

 

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın