Home / Duyurular / MALPAS OTEL KLASİK OTOMOBİL RALLİSİNİN PROGRAMI BELLİ OLDU.

MALPAS OTEL KLASİK OTOMOBİL RALLİSİNİN PROGRAMI BELLİ OLDU.

Değerli klasikseverler. 5 ve 6 Eylül tarihlerini kapsayan günlerde yapılacak olan  ” Malpas Otel” sponsorluğundaki yılın dördüncü klasik otomobil rallimizin programı belli oldu. 5 eylül cumartesi akşamı Lefkoşa Metropol bölgesindeki mağazalar için yapılacak olan ” indirim şöleni” etkinliğine bağlı olarak , Reşat Kuyumculuğun önünde saat 18.00 da toplanmaya başlanıp kayıtların tamamlanmasıyla birlikte ve kapı numaraları teslim edilecek. Özel izinle trafiğe kapalı ortamda sadece klasiklerimizin gireceği alanda kısa bir sergileme yaptıktan sonra , saat 20.00 da sembolik start verilecektir. Cumartesi günkü kontrole gelen her klasik araca , şampiyonada genel ve klasmanındaki puan hanesine    ”5 puan”  ilave edilecektir. Pilot veya Co-pilotların gelmesinin şart olmadığı bu güne ,yarışa katılacak araçların gelmesi yeterli olacaktır. Startla birlikte Lefkoşa Dereboyundan geçilerek , pazar gününü beklemeye başlayacağız.

START AKŞAMÜSTÜ REŞAT KUYUMCULUK ÖNÜNDE.

Pazar günü ise yine Lefkoşa Reşat Kuyumculuğun önünde saat 17.00 da verilecek startla birlikte yarışımız başlayacaktır. Yaklaşık üç saatlik bir güzergah süresinden sonra rallimiz Girne Çatalköydeki sponsorumuz olan, Malpas Otelde verilecek gece yemeğiyle birlikte dereceye girenlere ,  ödül töreni yapılarak son bulacaktır. Derneğimizin bu yılki  beş yarışlık programın sondan bir evvelki yarışı olma özelliğini taşıyan ralli , şampiyonaya da 2.25 katsayı puan verecektir. Katılımlar devam etmektedir ve son katılım tarihi 4 eylül cuma öğleye kadardır. Katılım ve detaylı bilgi için dernek irtibat numarası ; 0533 855 77 99 (Burçin Aliusta)

KTKOD

design1

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın