KLASİK OTOMOBİL SERGİMİZE GERİ SAYIM BAŞLADI…

 

 

 

Değerli klasikseverler. Bu yıl 2 Mayıs Cumartesi günü altıncısını gerçekleştireceğimiz Geleneksel ” Selimiye Meydanı Klasik Otomobil Sergisi” , geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kuzey Kıbrıs Mitsubishi Genel Bayisi Osmanlızade Otomotivin ana sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. Her yıl ” REKOR” katılımla yaptığımız bu açık hava sergimize yine ilgi oldukça yüksek düzeyde. Hiçbir katılım şartı,üyelik veya ücret talep edilmeden gerçekleştirdiğimiz bu sergide , yerinizi almak , bu sergide Klasik aracınızı Onore etmek istiyorsanız daha ne duruyorsunız ?

2014 yılında ”127 klasik araçla” yaptığımız sergimizde, bu yıl daha fazla katılım bekliyoruz. Özellikle ülkemizde yeni oluşmaya başlayan fun club tarzındaki grupların , daha organize olarak katılımları söz konusu. Derneğimize herzaman desteklerini esirgemeyen ve yanımızda olan , birçoğunun Kıbrıs Türk Klasik Derneği üyesi olan , mini severelerin oluşturduğu Mini Club North Cyprus , yıllardır yaptıkları geziler ve şenliklerdeki katılımlarıyla renk katan Classic Ford Cyprus Fun Club , ülkemizde en fazla bulunan klasik otomobil  olan ve çoğunluğunun” Beetle ” olanWV Club ve çiçeği burnunda yeni kurulan Cyprus Classic Motocycle Club ‘da üyeleriyle birlikte tam destek vereceğini açıkladı. Bu grupların dışında yine destekçimiz Yakındoğu Üniversitesi Müzesi de Sürpriz araçlarıyla sergimize renk katacaklar. Geçen yıl yaptığımız ”EN GÜZEL ARAÇ ” yarışması  ve ” TAVLA ‘‘turnuvamız da olacaktır. 2 Mayıs günü Lefkoşadaki Tarihi Selimiye Cami Meydanlığında 09.00 – 14.00 saatleri arasında , ”Tarihimizin sessiz tanıklarını” birarada görme şansına sahip olabilirsiniz. sende klasiğinle aramızda ol. Nostalji dolu bu günde sende bizlerle ol. Tek yapmanız gereken Dernek sekreterliğine kaydını yaptırmak. Bunun için irtibat numaramız 0533 855 77 99 no’lu telefonla Dernek genel sekreteri Burçin ALİUSTA’ya ulaşmaları yeterli olacaktır.

Aramızda sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz. 2 Mayısta görüşmek ümidiyle…

sergi broşür 5

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın