11 Meşale Festivali ile ” Hazine Avı ‘na ” Çıkıyoruz.

Klasiğinizle Hazina Avına Var mısınız…

Derneğimizin bu yılki altıncı etkinliği olan ” Hazine Avcılığı ” , Dikmen Belediyesinin 11  Meşale festivali etkinlikleri kapsamında ve Reyer Petrol İstasyonu sponsorluğunda dördüncü kez  17 Temmuz Salı  akşamı gerçekleştiriliyor. Klasiklerimiz  Dikmen belediyesine bağlı on bir köyde saklı bulunan noktaları bulmaya çalışacak . verilecek ipuçları ve fotoğraflarla yolunuzu bulmaya çalışacak olan katılımcılar, buldukları noktalarda sorulacak eğlenceli sorulara da doğru cevapları vermeye çalışacak. Geçmiş yıllarda birçok renkli görüntülere sahne olan olan ve yılda bir kez yapılan Hazine avcılığı bu yıl da yine Şirinevler köy meydanında son bulacak. Grup Tirbülans konseri eşliğinde tamamlanacak olan gece’de , sorulan sorulara en fazla doğru cevap veren ilk üç ” korsan ” ekibe ödülleri takdim edilecek.


BAŞLANGIÇ NOKTASI  REYER PETROL İSTASYONUNDA .

Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına pilot kısmına 10 puan veren faaliyetimizin programı belli oldu. 17 Temmuz Salı günü saat 18.00 da Dikmen girişindeki Reyer Petrol istasyonunda kayıtlar ve kapı numaralarının teslimi yapılacak. Tüm işlemlerin bitişiyle birlikte takribi 19.15 de ilk araba start alacak. Kapı numaraları yine kura usulüyle belirlenecek ve   saklı hazinelerin bulunması başlanacak. Belirlenen noktalarda verilecek izaz ikramlar eşliğinde diğer bulunması gereken noktanın fotoğrafı verilip , etkinliğin son bulacağı noktaya erişilmeye çalışılacak. Etkinlik verilecek gece yemeği  ve konser  eşliğinde son bulacaktır. KTKOD –  Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına  katılan dernek üyelerine pilotlar kategorisinde 10 puan verecek olan ”Hazine Avcılığına”  kayıtlar başlamıştır. Kişi başı 50 TL olarak belirlenen etkinlikte ilave her kişi başına da 20 TL ücret verilecek.  17  Temmuz saat 14.00 a kadar devam edecektir. Kayıt için üyelik şartı aranmayacaktır.Detaylı bilgi ve kayıt için  Dernek irtibat numarası 0533 855 77 99 .


KTKOD

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …