Eğlendirirken Öğreten Faaliyet Hazine Avı Başlıyor.

En İyi Kıbrıslı Sen Misin ?

Hem eğlendiren hem de öğreten faaliyet olan ,sezonun beklide en ilginç en neşeli en keyifli organizasyonu ‘’ Klasik Otomobil Hazine Avı’na ” çıkıyoruz….
Bu yıl dördüncü kez derneğimize ev sahipliği yapacak olan ve dokuz gün sürecek olan Dikmen belediyesi kapsamındaki 11 Meşale Festivali ve REYER Petrol İstasyonu sponsorluğunda hazine peşine çıkacağız. Royalton 2018 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına Pilotlara 10 puan verecek olan ve Her yıl değişen konseptiyle yine birbirinden ilginç yenilikler klasik severlerle olacak.Bir taraftan verilecek olan haritalarla yolunuzu bulmaya çalışırken bir yandan da birbirinden ilginç ve aynı zamanda öğretici sorularla da mücadele edeceksiniz.Günün sonunda ise keyifli bir konser bizleri bekliyor olacak. Şirinevler köy meydanında meşhur Kıbrıs kebaplarımızı yudumlarken , canlı konser de finalimize renk katacak.

En İyi Korsan Sen Misin ?

Çıkışlar nasıl mı olacak ? tabiî ki kapı numaranızı yine siz belirleyeceksiniz. Torbadan çektiğiniz numara sizin start sıranız olacak. Bakalım , hem yönünü bulmayı , hem de ‘’ en has Kıbrıslı ‘’ olmayı kim veya kimler başaracak. Tüm bunların cevabı Salı günü yapılacak olan ‘’ 11 Meşale Festivali Klasik Otomobil Hazine Avcılığında ‘’ olacak. Merak ediyorsan , ben yolumu bulurum diyorsan , Has Kıbrıslıyım Diyorsan , en önemlisi , klasiğinle hoş bir gece geçirmek istiyorsan kaydını yaptır sende bu güzel akşamın tadını çıkar. Katılmak için Üyelik şartı yok. Sadece klasiğini al ve gel. Biz hazırız ya siz ?.

Katılım pilot 50 TL ve her ilave yolcu ise 20 TL olacak ve yemek / alkolsüz içecek dahildir.

Kayıt 0533 855 77 99

Check Also

Döveç Group of Companies Slalom Yarışımızın Ana Sponsoru Oldu.

Derneğimizin ’un 2021 Yaz Faaliyetleri, Döveç Group sponsorluğunda 17 Temmuz, Cumartesi “Klasik Otomobil Slalom Yarışı”yla …