2017 Yılsonu Balosu Yapıldı. Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu.

Derneğimizin yılsonu balosu ve KTKOD Şampiyona ödül töreni yapıldı.İlki 2006 yılında yapılan ve Bu yıl on ikinci kez düzenlenen Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası , Nisan ayında yapılan Tekerlekler Cirilensin Gezisi ile sezon başlamıştı. Daha sonra NG Kütahya Seramik Cahit Necipoğlu LTD rallisi ile yarış sezonunun ilk ayağı başlamıştı. Mayıs ayında ise YDÜ sponsorluğunda Klasik Otomobil Sergisi ve ardına da YDÜ 27.Yıl Rallisi devam etmiş ve yaz faaliyetlerine girilmişti.  Ekim ayında yapılan Bosphore Card Rallisi ile tamamlanmıştı. Temmuz ayında Dikmen Belediyesi DİGEM hazine avcılığı ve Ağustosta ise Slalom yarışı yapılmış ve ay sonunda ise Şeherde Gece Rallisi ile yaz  faaliyetleri sonlanmıştı. Eylül ayında Malpas klasik otomobil rallisi ve yılın son puan veren organizasyonu Bosphore Card Rallisi ile 2017 yılı tamamlanmıştı. Bu faaliyetler neticesinde oluşan puan durumlarına göre hem genel klasmanda hem de alt kategorilerde ilk üç sırayı alan dernek üyeleri belirlenmiş oldu. 1 Aralık gecesi Le Chateau Romance Restoranda düzenlenen balo gecesinde , dereceye girenlere kupaları takdim edilerek 2017 yılının finalini de yapmış olduk. Çok renkli ve çok yoğun geçen sezonun ardından geceye katılan klasikseverler yılın yorgunluğunu da atmış oldu.

Şampiyon Ertan Namlı – Ayşe Namlı Çifti Oldu.

Belirlenen puanlara göre 2017 KTKOD Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasında 245 puanla sezon şampiyonu Ertan – Ayşe Namlı çifti olurken , geçen yılın şampiyon çifti Ali -Pembe Kelebek yarım puan farkla ,toplamda 244,5 puanla yılı ikinci tamamlamayı başardılar. Üçüncülük ise İsmet – Ayşe Tufan çiftinin oldu.  Kupa töreninde 2017 yılında başarı sağlayan yarışmacıların yanı sıra  , faaliyetlerde görev alan hakem ve komiserlere de birer teşekkür plaketi takdim edildi. Derneğime tüm sezon destek ve basında yer veren değerli basın emekçisi dostlarımıza da birer teşekkür plaketi sunuldu. Genel klasman ödülleri öncesi ise , bizlere her türlü desteği yardımı esirgemeyen değerli sponsorlarımıza da başkanımız İnanç Babaliki tarafından plaketler sunularak teşekkür edildi. Bu yıl derneğimizin de ayrıca 6.dönemi olan iki yıllık görev süresi de dolmuş oldu. İnanç  Babaliki Başkanlığındaki 2015 -2017 yılları arasındaki görev süresi anısına dernek başkan vekili Burçin Aliusta hem Yönetim Kurulu adına hem de klasikseverler adına bir anı plaketi takdim edildi. Gece canlı müzik eşliğinde tamamlandı.

2017 Ralli şampiyonası ağıdaki linke tıklanarak görülebilinir.

KTKOD 2017 KLASİK OTOMOBİL RALLİ ŞAMPİYONASI ÖDÜL DAĞILIM LİSTESİ 2017

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın