Vodafone TELSİM 9.Klasik Otomobil Sergisine Geri Sayım Başladı.

Bu yıl dokuzuncu kez tekrarlanacak olan ve merakla beklenen Açık hava klasik otomobil sergimize geri sayım başladı.Vodafone TELSİM ana sponsorluğunda  5 Mayıs cumartesi günü Girne Kordonboyu ve antik liman bölgesinde yapılacak olan sergimizin detayları da oluşmaya başladı. Bir festival havasında olacak olan sergide , Capital radio’nun katkılarıyla ülkemizin önde gelen DJ’leri , adeta bizleri geçmişe götürecek müzik performansları sergileyecek. Kordon boyunda bulunan Atatürk büstünden itibaren trafiğe kapatılacak olan alanda birbirinden değerli ve renkli klasik otomobiller bir kez daha gün yüzüne çıkacak. Saat 12:00 de sergi alanına giriş yapcaka olan klasik araçlar , 13:00 itibarı ile de program başlayacak. Girne belediyesinin ve Yakındoğu Müzesinin katkıları yanında Klasik araçların haricinde  Harley Davidson Riders Club ve Bikers Lady Club motosiklet gurupları da sergi alanında olacak. Organizasyon adına görüşmeleri yürüten Başkanımız Burçin Aliusta ile Vodafone TELSİM pazarlama müdürü Yiğit Camcı , 5 mayıs günü Girne’de unutulmaz bir gün için tüm hazırlıkları hızlandırdı.

Vodafone TELSİM Klasik Otomobil Sergisine , Bu renkli güne katılmak isteyen klasik araç sahipleri , faaliyet öncesi derneğe kaydını yaptırarak sergide yer alabilecekler.Tamamen ücretsiz olan faaliyet ise , derneğimizin 2018 ROYALTON Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasının da üç numaralı faaliyeti olacak ve şampiyonada dernek üyelerine 10 puan verecek. katılım için Dernek üyelik şartı aranmamaktadır. katılmayı düşünen klasikseverler 05338557799 no’lu numarayı arayarak kayıtlarını tamamlayabilirler.

Not : sergi alanı aşağıdaki krokide belirtilmiştir.

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …