Segafredo Rallisi İle Güz Faaliyetlerimiz Başlıyor.

Derneğimiz, sezonun dokuzuncu faaliyeti olan “ Segafredo Zanetti Klasik Otomobil  Rallisi”ni pazar günü gerçekleştiriyor

Final Mevsimine başlıyoruz.

Derneğimiz  “ 2019 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası ”nın dokuzuncu faaliyeti olan “Segafredo Zanetti Rallisi” 22 Eylül, Pazar günü gerçekleştiriliyor.

“Segafredo Zanetti Restoran & Bar ” ana sponsorluğunda yapılacak sezonun dördüncü klasik otomobil rallisiyle Güz faaliyetlerine de başlamış olacağız.

KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayesinde, Sonbaharın ilk organizasyonu olacak olan yarış , yine heyecan ve keyif dolu geçecek. Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasının tamamlanmasına üç faaliyet kalan 2019 sezonumuzda , bu yarış şampiyonada önemli bir noktada bulunuyor.

Lefkoşa’da Dereboyunda  bulunan Segafredo Restoran & Bar’da  saat 16.00’de başlayıp yine aynı yerde bitecek olan yarışın ardından derneğin, beş yarıştan oluşan takviminin dördüncüsü tamamlanmış olacak..

2019 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası’na 2,25 katsayıyla puan verecek olan ralli, ekim ayındaki iki günlük büyük ralli  öncesinde önemli bir konumda bulunuyor.

“Segafredo Zanetti Klasik Otomobil  Rallisi”ne katılım için dernek üyelik şartı aranmıyor. Katılım iki kişi yemek ve katılım ücretleri dahil 170 TL, ilave her kişi için ise 50 TL olarak belirlendi.Son kayıt tarihi ise 20 eylül Cuma olan yarışa klasik severlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Kayıt ve detaylı bilgi için 0533 855 77 99

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …