Rock Oil Şeherde Gece Klasik Otomobil Rallisi ile Klasikler Başkent’e Işık Saçacak

Yaz faaliyetlerimizi tamamlıyoruz….

2019 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonamızın sekizinci faaliyeti 1 Eylül pazar gecesi gerçekleştiriliyor.
Geleneksel hale gelen ve büyük bir keyif içerisinde geçen ‘ Şeherde Gece Rallimizin bu yılki ana sponsoru İkinci kez Rock Oil oldu.Sezonun üçüncü klasik otomobil rallisi yine merhum üyemiz Yusuf Tosun anısına olacak.
KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Himayelerinde 1 Eylül pazar gecesi Lefkoşa sokaklarında gerçekleşecek olan yarış yine heyecan ve keyif dolu olacak. 
Lefkoşa’da bulunan Şeher’de Meyhane’de başlayıp yine aynı yerde bitecek olan yarışımızın ardından dört faaliyetlik yaz programımız da tamamlanacak.

Kıbrıs Özel Etnografya Müzesi Klasik severleri Ağırlayacak.

Ülkemizin ilk Kıbrıs özel Etnografya Müzesi de yarış günü öncesi açık olacak ve start saatini bekleyen klasik severleri ağırlayacak.150 yıllık Kıbrıs Türk kültürünü yansıtan yüzlerle etnografik eserlerle dolu olan görülmeye değer müze , yarışımıza anlam katacak.

2019 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına 2,25 katsayı ile puan verecek olan ralli , sezon final yarışları öncesinde önemli bir konumda bulunuyor. Yenişehir bölgesinde bulunan Şeherde Meyhane & Restoranda başlayıp bitecek olan yarışın ardından derneğimizin final organizasyonlarının olduğu Güz faaliyetleri başlayarak sezounumuz tamamlanacak. 2.ROCK OİL rallimize katılım için dernek üyelik şartı aranmamaktadır. Katılım iki kişi yemek ve katılım ücretleri dahil 200 Türk Lirası şeklinde olup ilave her kişi başı ise 80 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.
Yaz gecesi Lefkoşa serininde harika bir parkurda yarışma heyecanı istiyorsanız buyrun klasiğinizle gelin.
Saat 18:00 da start alacak olan yarışımızın kayıtları başlamıştır.
Detaylı bilgi ve kayıt için 05338557799

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …