İSGÜM ile ‘ Hazine Avına ‘ Çıkıyoruz.

En İyi Kıbrıslı Sen Misin ?

Hem eğlendiren hem de öğreten faaliyet olan ,sezonun beklide en ilginç en neşeli en keyifli organizasyonu ‘’ Klasik Otomobil Hazine Avı’na ” çıkıyoruz….
İSGÜM LTD in ana sponsorluğunda  yapılacak olan ‘ Lefgoşa’nın Hazineleri ‘ 13 Temmuz cumartesi gecesi yapılıyor. Royalton 2019 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına Pilotlara 10 puan verecek olan ve Her yıl değişen konseptiyle yine birbirinden ilginç yeniliklerle klasik severlerle olacak.Bir taraftan verilecek olan fotoğraflarla yolunuzu bulmaya çalışırken bir yandan da birbirinden ilginç ve aynı zamanda öğretici sorularla da mücadele edeceksiniz.Günün sonunda ise keyifli bir gece bizleri bekliyor olacak.

En İyi Korsan Sen Misin ?

Çıkışlar nasıl mı olacak ? tabiî ki kapı numaranızı yine siz belirleyeceksiniz. Torbadan çektiğiniz numara sizin start sıranız olacak. Bakalım , hem yönünü bulmayı , hem de ‘’ en has Kıbrıslı ‘’ olmayı kim veya kimler başaracak. Tüm bunların cevabı 13 Temmuz cumartesi günü yapılacak olan ‘’ İSGÜM ‘ Lefgoşa’nın Hazineleri ‘ Klasik Otomobil Hazine Avcılığında ‘’ olacak. Merak ediyorsan , ben yolumu bulurum diyorsan , Has Kıbrıslıyım Diyorsan , en önemlisi , klasiğinle hoş bir gece geçirmek istiyorsan kaydını yaptır sende bu güzel akşamın tadını çıkar. Katılmak için Üyelik şartı yok. Sadece klasiğini al ve gel. Biz hazırız ya siz ?.

Katılım kişi başı  50 TL dir. yemek / alkolsüz içecek dahildir.

Kayıt 0533 855 77 99

Check Also

Döveç Group of Companies Slalom Yarışımızın Ana Sponsoru Oldu.

Derneğimizin ’un 2021 Yaz Faaliyetleri, Döveç Group sponsorluğunda 17 Temmuz, Cumartesi “Klasik Otomobil Slalom Yarışı”yla …