DURAVIT & Cahit Necipoğlu LTD Klasik Otomobil Rallisi ile yarışlarımız başlıyor.

Yarış Heyecanımız Başlıyor.

Yaklaşık altı aylık bir aradan sonra 2018 sezonumuzun ilk klasik otomobil rallisi , 15 nisan günü start alıyor. Son dört yıl olduğu gibi yine geleneksel olarak Cahit Necipoğlu LTD’ in katkıları ve DURAVIT Yapı Ürünleri San. ve Tic. A.Ş firmasının sponsorluğu ile 2018 sezonumuzun  yarışı başlayacak. ROYALTON Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasının ikinci , yarışlarımızın ise ilk faaliyeti olan DURAVIT & Cahit Necipoğlu LTD klasik otomobil rallimizin Programı da Belli Oldu.

Buna göre ,#birbaskadırbenimklasigim sloganıyla başlayan sezonumuzda ilk yarışımız,  15 Nisan pazar günü Lefkoşa – Gazimağusa yolu üzerinde bulunan Demirhan mevkiindeki Cahit Necipoğlu LTD ELİTE mağazası önünde  başlayacak. Bir kapı numaralı klasik aracımızın damalı bayrağı  10:00. Sabah start yerinde sunulacak kahvaltı eşliğinde , katılımcılar kayıtlarını tamamlayıp kapı numaralarını alarak start saatlerini bekleyecek. Yoğun bir katılımın beklendiği rallimizde toplanma saatimiz ise saat 08:30 olarak belirlendi. ROYALTON Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına 2,25 katsayı ile puan verecek olan rallimiz , 09:45 de yarışın brifingi verilerek , Kıbrıs adamızın görülmeye değer dağ ve deniz manzaraları eşliğinde , yemyeşil ormanlık alanlarımızdan geçerek tamamlanacak. Bahar mevsimimizin enfes atmosferinde kıyasıya tatlı bir rekabet ortamında yapılacak olan rallimiz, Esentepe’de bulunan KORİENUM Golf & Beach Resort tesislerinde tamamlanacak.  KORİENUM ‘un nefis manzarası eşliğinde , Restoranın lezzetli Öğle yemeği sonrası ödül törenimiz başlayacak. Yarışta dereceye girenler ödüllerine kavuşarak faaliyetimiz tamamlanacak.

DURAVIT Yetkilileri de Aramızda Olacak.

KKTC Yetkili bayisi Cahit Necipoğlu LTD olan Avrupa’nın en büyük banyo mobilyası ve vitrifiye üreticilerinden olan Duravit, iş hayatına 1817 yılında Almanya’nın Hornberg şehrinde Georg Friedrich Horn’un önceleri sadece seramik yapımına odaklanan bir fabrika kurmasıyla başladı. 1956 yılında, seramikten porselen üretimine geçilerek ürün yelpazesi vitrifiye’yi de kapsayacak şekilde genişletildi. Bu da gelecekteki başarının zeminini hazırladı ve banyo dünyasını yeni bir isimle tanıştırdı. Duravit Bugün, Duravit AG uluslararası seviyede iş yapan ve tüm dünyada 10 üretim tesisinde 5.000’i aşkın çalışanı ile kökeni daima “ yenilik geleneğine ” dayanmış ” Living Bathrooms ” (yaşayan banyolar) sloganıyla bir marka olmayı başardı. Cahit Necipoğlu LTD direktörlerinin yanı sıra , DURAVIT Türkiye Genel Müdürü Müfit ÜLKE , eşi Sema ÜLKE ve İhracat Müdürü Sezer YETİMASLAN’ da yarışımıza katılarak bizlerle beraber olacaklar. Ayrıca ödül töreni öncesi  İhracat Müdürü Sezer YETİMASLAN ve KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyon başkanı Hasan KARAOKCU birer sunum konuşması yapacaklar. ROYALTON Car , KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu , Capital Radio , Filiz Çiçekçilik ve Tekin İletişim de yine rallimize katkı koyacak olan diğer kuruluşlar olacaklar.

Yarışın Birincisine KORİENUM Resort’tan Bir Gecelik Konaklama .

KORİENUM Golf & Beach Resort yetkilileri , yarışın Genel Klasman Biricisine , 1 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında kullanılmak üzere iki kişilik bir gecelik konaklama hediye edecek.Yarışımızın kayıtları başlamıştır. Son kayıt tarihi ise 13 Nisan cuma saat 14:00 da kapanacaktır. Kayıt ücreti ,pilot – copilot iki kişilik ekip yemek dahil , 190 TL’dir. 0-6 yaş ücretsiz , 6-12 yaş ise 40 TL’dir. İlave her yetişkin ise 70 TL kişi başı olarak belirlenmiştir. Açık büfe yemeğe , tatlı ,su ve meyve dahildir. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler ekstradır. Katılım için dernek üyelik şartı aranmamaktadır. 2018 aidatını tamamlayan veya yeni üye olan yarışmacılara ise 2,25 katsayı ile ROYALTON Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasında hanelerine puan kazanabilecekler.Tüm katılımcılara keyifli neşeli sorunsuz bir yarış dileriz.

Kayıt İrtibat No : 0533 855 77 99

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …