Duravit & Cahit Necipoğlu LTD Klasik Otomobil Rallisi 21 Nisan’da yapılıyor

Duravit ile Cahit Necipoğlu Ltd. ana sponsorluğunda 21 Nisan’da Mağusa’ya doğru yola çıkıyoruz

 Bu yılın, 5 yarıştan oluşan ilk rallisi için hazırız

Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonamızın beş yarıştan oluşan ilk rallisi, ikinci kez Duravit ve Cahit Necipoğlu Ltd ana sponsorluklarında gerçekleşiyor.21 Nisan, Pazar günü start alacak ilk yarışımız için tüm hazırlıklar tamamlandı. Yarışımız keyifli, eğlenceli ve tatlı rekabete sahne olurken; rotamız da herkesin ruhunu dinlendirecek. Mesarya bölgemizin eşsiz doğasını seyrederken, tarih ve nostalji tüten köylerinden yapılacak geçişin ardından yarışımız, Salamis Bay Conti Resort Hotel’de son bulacak.Mağusa’nın en özel ve en güzel deniz manzarası eşliğinde sunulacak yemeğin ardından, kupa almaya hak kazananlar ödüllerine kavuşacak.

30.Kuruluş yılına zengin hediyeler

Ülkemizin en köklü inşaat malzemesi satış mağazası olan Cahit Necipoğlu Ltd. de, 30. kuruluş yıldönümü dolayısıyla o gün yarışmacılarımıza süpriz hediyeler verecek. İlkbahar faaliyetlerimizin ikincisi olan yarışımızın kayıtları başladı. 21 Nisan Pazar günü Lefkoşa-Gazimağusa anayolunda, Demirhan mevkinde bulunan Cahit Necipoğlu Elite Mağazası önünde saat 08.30’da toplanacak ekipler, kayıtlarını tamamlayacak ve saat 10.00’da yarış için start alacak.Geçilecek parkurun ardından saat 12.45 civarında ilk aracımız Salamis Bay Conti Resort Hotel’e vararak yarışı tamamlayacak.Yarışımızın ekiplere kazandıracağı kat sayısı ise 2,25 olarak belirlendi.

Kayıt ve detaylı bilgi için “0533 855 77 99” numaralı telefon ayrıca whats-up üzerinden de “0533 869 1907” numaralı telefonlara ulaşılabilecek.Yarış için son kayıt günümüz 19 Nisan, saat 14.00’e kadar.

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …