Başkan ALİUSTA ” 2018 , sosyal sorumluluk projeleriyle dolu bir yılımız olacak ”

Yönetim kurulumuz yeni sezonun başlamasına az bir süre kala çalışmalarını hızlandırdı. Başkanımız Burçin ALİUSTA önderliğindeki yeni dönem yönetim kurulumuz , sezonumuzun açılışı niteliğindeki ilk faaliyeti olan ve bu yıl sekizinci kez tekrarlanacak ” Tekerlekler Cirilensin Klasik Otomobil Gezisi ” 25 Mart pazar günü yapılacak. PEKUR LTD sponsorluğunda yapılacak olan bu geziye ayrıca KKTC Başbakanlık – Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ve Gazimağusa Belediyesi de katkı verecek. Gezi öncesi birçok temaslarda bulunan yönetim kurulumuz , önce KKTC Başbakanlık – Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu başkanı sayın Hasan Karaokcu’yu ziyaret ederek , 2018 yılı faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirme gerçekleştirdi. Yapılan görüşmeler neticesinde bu sezon komisyon ile birçok organizasyonda birlikte çalışma kararı alındı. Özellikle ülkemizde ” Risk Altında Çocuklara ” yönelik yapılacak olan çalışmalar, toplumu bilinçlendirme, çekirdek ailelere daha fazla ulaşma ve daha fazla kesime temas edinilmesi sağlanacak.

Açılış faaliyetimizin sponsorluğunu üstlenen PEKUR LTD direktörü Uğur Ergün ise böylesine duyarlı ve anlamlı bir faaliyete katkı koyacakları için son derece memnun olduklarını belirterek, tüm klasikseverleri bu faaliyete davet etti. Gazimağusa Belediye Başkanını da ziyaret eden yönetim kurulumuz ,Belediye başkanı sayın İsmail Arter’e faaliyet hakkında bilgi verdi. Görüşmede sayın Arter ,bu projede yer alacaklarından dolayı mutlu olduklarını ve o gün gereken her şeyin yapılacağını belirterek destek vereceklerini belirtti.Başkanımız ALİUSTA ise ” bu yıl adeta sosyal sorumluluk yılımız olacak.” Faaliyet yap bitir dönemi olmayacağını , tüm faaliyetlerde yönetim kurulu olarak görev bölümü yapıldığını ve son derece faydalı ve yoğun çalışıldığını söyledi. Özellikle böylesine duyarlı organizasyonların muntazaman yapılacağını ve mutlaka sadece dernek üyelerinin değil tüm klasik otomobil severlerin bu faaliyetler içerisinde yer alması gerektiğini söyledi. 25 Mart pazar günü yapılacak olan ” PEKUR LTD 8.Tekerlekler Cirilensin Klasik Otomobil Gezisi ” detayları yakın zamanda açıklanacak.

 

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …