Yakın Doğu Üniversitesi Klasik Otomobil Rallisi 26 Mayıs’ta start alacak.

Gelenek Altıncı kez Devam Edecek.

Yakın doğu Klasik Otomobil Rallileri ,derneğimizin merakla beklenen ve Yakın doğu üniversitesinin üst üste altı yıl devam eden sponsorlukları  ile en uzun  faaliyetleri arasında yer alıyor.. Yakın doğu Üniversitesinin 25.kuruluş yılı anısına başlayan gelenek , her mayıs ayında derneğimiz tarafından organize edilen düzenlenen yarışlarla devam ediyor. Bu yıl da  26 ve 27 mayıs tarihlerinde altıncı kez yola çıkıyoruz. Her yıl gittikçe artan katılımla yapılan rallimize yine yoğun bir ilgi beklenmektedir.

Program Belli Oldu. İstikamet Gaziveren.

#siyahplakalılar sezonunda , ROYALTON 2019 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasının dört numaralı faaliyeti olan rallimiz , 26 mayıs pazar günü yine her yıl olduğu gibi Lefkoşa Dereboyu caddesinde yer alan YDÜ Bankası önünden saat 10:30 da start alacak. Ülkemizin batısına doğru yola çıkacak olan yarışmacılar, geçilecek etapların ardından Gaziveren köyüne giriş yaparak burada bulunan Livadya Restorana giriş yaparak yarışı tamamlayacaklar.

Ödül Töreni  NEU Classic Car Museum’da.

İlk gün yine neticeler açıklanmayıp 27 mayıs pazartesi  gecesi Yakındoğu Üniversite kampüsü içerisinde bulunan ve eşsiz araçlarla dolu olan NEU Classic & Sport Car Museum’da gala gecesi ile birlikte yarışın sonuçları açıklanacak. Dereceye girenler kupalarına kavuşarak Altıncı  kez tekrarlanan YDÜ Klasik Otomobil Rallisi ile bahar faaliyetlerimiz tamamlanacak.

Sağlığımız Herşeyden Daha Önemli.

Yine Yakındoğu Hastanesi yarışa katılan her yarışmacıya Aralık ayı sonuna kadar geçerli olmak koşulu ile ” ücretsiz check-up” hediye edecek. ROYALTON 2019 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına dernek üyelerine 2,25 katsayı ile puan veren rallimizin kayıtları başladı. Katılım için dernek üyelik şartı aranmayıp son katılım tarihi ise 24 mayıs cuma saat 14:00 ‘dır. Yarışımıza katılım ücreti ise pilot ve co-pilottan oluşan ekip öğle yemekleri dahil 170 tl’dir. Arkada ekstra gelen yolcular ise kişi başı 50 tl’dir. 0-6 yaş ücretsizdir.

Katılım ve detaylı bilgi için : 0533 855 77 99

Check Also

Döveç Group of Companies Slalom Yarışımızın Ana Sponsoru Oldu.

Derneğimizin ’un 2021 Yaz Faaliyetleri, Döveç Group sponsorluğunda 17 Temmuz, Cumartesi “Klasik Otomobil Slalom Yarışı”yla …