Sami Doğan Motors – Şeher’de Gece Rallimizin Programı Belli Oldu.

Gece Yarışımız Heyecan Dolu Geçecek.

Şeher’de gece rallimizin programı belli oldu. Bu yıl Sami Doğan Motors LTD‘in ana sponsorluğunda üçüncü kez Lefkoşa sokaklarına çıkacak olan klasiklerimiz ,serin bir gecede Başkentimize renk katacaklar.

2018 Royalton Klasik Otomobil Ralli şampiyonamızın üçüncü rallisi , Sami Doğan Motors – Şeher’de Gece Klasik Otomobil Rallimizin kayıtları başladı. 12 Ağustos pazar akşamı gerçekleşecek olan yarışımızın start noktası Bakanlık ışıklarında bulunan Garfield pub & Cafe’de (eski Beer Garden) olacak. Yarışımıza kayıt yaptıran ekiplerin 17:30 da start alanına gelmesi ve kayıt işlemlerini tamamlamalarının ardından yarışın brifingi verilecek.Heyecan ve eğlence dolu yarışımız ise saat 18:30 ilk arabanın startı ile başlayacak. Lefkoşa sokaklarında ve civarında gerçekleşecek olan zorlu yarış  yine  başlangıç yeri olan Garfield Pub’ta son son bulacak. Neticelerin açıklanmasının ardından ise ödül töreni ile yarışımız son bulacak. KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyon Başkanlığı , KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı yanı sıra Capital Radio da bu yarışımıza destek verecekler. 2018 Royalton Klasik Otomobil Ralli şampiyonasına dernek üyelerine 2,25 katsayı ile puan verecek olan yarışımızın kayıtları başlamıştır. katılım ücreti ekip başına yemek dahil iki kişi (pilot-copilot) 120 Türk Lirası , ilave her kişi için ise 40 Türk Lirası olarak ücretlendirilmiştir. Katılım için dernek üyelik şartı aranmayan yaz ayımızın tek klasik otomobil rallimize son katılım tarihimiz ise 10 Ağustos Cuma saat 14:00 dır.

Detaylı bilgi ve kayıt için 0533 855 77 99

 

 

 

Check Also

Döveç Group of Companies Slalom Yarışımızın Ana Sponsoru Oldu.

Derneğimizin ’un 2021 Yaz Faaliyetleri, Döveç Group sponsorluğunda 17 Temmuz, Cumartesi “Klasik Otomobil Slalom Yarışı”yla …