10 Aylık Hasret Sona Eriyor. Tekerlekler Palm Beach Gazimağusaya Dönüyor.

Klasiklerde Hasret Sona Eriyor..

Tekerlekler Palm Beach Laguna’ya Doğru Dönecek…

Klasik sever dostlarımızın ve dernek üyelerimizin merakla beklediği organizasyonlarımıza başlıyoruz. Pandemi nedeniyle on ay kadar bir süredir uzak kaldığımız klasik otomobil faaliyetlerimize 6 haziran Pazar günü gerçekleştireceğimiz 2021 açılış organizasyonumuzla son veriyoruz.

Geleneksel hale gelen sezon açılışı niteliğindeki klasik otomobil gezimiz , yine festival havasında gerçekleşecek. Onuncu kez tekrarlanacak olan ‘’ Tekerlekler Cirilensin ‘’ klasik otomobil gezimiz Gazimağusa Belediyesi himayelerinde ve Cafe No:8 ana sponsorluğunda yapılacak. Geçmiş yıllarda Namık Kemal Meydanında yapılan sergi , yoğun katılım nedeniyle alanın yetersiz kalmasından dolayı bu yıl Palm Beach bölgesinde gerçekleşecek.

Hedef 150 Klasik araç.

Yaz Faaliyetlerimizin ve 2021 sezonumuzun ilk organizasyonu olacak olan gezi/sergimizde klasik severler, Lefkoşa Taşkınköy bölgesinde bulunan (LC Waikiki Mağazası karşısı) belediye otoparkında saat 10.00 itibariyle toplanmaya başlayacak ve ardından 11.30 da Gazimağusa istikametine doğru konvoy halinde yola çıkacak. Güvercinlik kavşağında kısa bir mola ile konvoyun oluşması için durulmasının ardından Sergi alanına doğru hareket edilecek. Klasiklerimizin sergileneceği alan olan Palm Beach / Laguna bölgesinde bulunan Gazimağusa belediye otoparkına giriş yapılacak. Burada sergi pozisyonu alacak olan klasiklerimiz yine gelen ziyaretçilerin ilgi odağı olacak. Gazimağusa , İskele ve civar bölgelerde bulunan klasik severlerin toplanma yer olan Lefkoşa’ya gelmeleri gerek duymadan saat 10.00’dan sonra sergi alanına gidip görevli arkadaşlarımızın yönlendirmeleriyle araçlarını park edip sergileyebilirler..

Canlı müzik performanslarının yiyecek / içecek reyonlarının da olacağı alanda adeta Festival ortamında uzun süre ayrı kalmanın acısı çıkarılacak. Tamamen pandemi koşulları altında gerçekleşecek olan faaliyetimize yüksek katılım bekleniyor.

Katılım için herhangi bir ücret ve dernek üyeliği şartı aranmayacak olan organizasyonumuza tek yapmanız gereken klasik araçlarınızı hazırlamak ve  0533 855 77 99 / 0533 869 1907 (whatsapp) iletişim numaralarına gereken bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. 25 yaşını doldurmuş ve klasik kapsamdaki araçların katılabileceği yılın açılış organizasyonumuzun ardından yaz faaliyetlerimizle sezonumuza devam edeceğiz.

 

 

Check Also

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Faaliyetlerimizde mazot , benzin yağ ve eksoz kokularına aldırış etmeden, sıcak havalarda klimasız yolculuklara kolaylıkla …