1. Rock Oil Klasik Otomobil Rallimiz ile Güz Faaliyetlerimiz Başlıyor.

Yusuf Tosun Anısına Yarışıyoruz.

2018 Royalton Klasik Otomobil Şampiyonamızın geriye sayımı başladı. İlkbahar ve Yaz faaliyetlerimizin ardından Güz organizasyonlarımız 23 Eylül Pazar günü merhum Yusuf Tosun anısına yapılacak olan 1.Rock Oil Klasik Otomobil Rallisi ile başlayacak. Sezon finallerimize başladığımız bu mevsimde artık son üç organizasyonumuzun ardından sezonumuzu tamamlayacağız. Beş ralliden oluşan yarış takvimimizin dördüncüsü olacak olan 1.Rock Oli Rallimizin programı da belli oldu.

Büyük Finaller Öncesi Son Yarış.

Bu senenin başında kaybettiğimiz değerli üyemiz Yusuf Tosun anısına hitaben 23 Eylül Pazar günü Lefkoşa Taşkınköy Bölgesinde bulunan Metropol Caddesi belediye oto parkında başlayacak olan yarışımız , Demirhan’da bulunan Özgitler Restoranda son bulacak. Pazar günü öğleden sonra 15.00 da toplanacak olan katılımcılar kayıt işlemlerini tamamlayıp ralli ile ilgili verilecek olan brifingin ardından ilk araba 16:00 da start alacak. Zorlu yarış geçilecek parkurların ardından  Demirhan’da bulunan ve enfes fırın kebabıyla meşhur Özgitler Restoranda son bulacak. Akşam yemeğinin ardından açıklanacak neticelerle beraber dereceye girenler kupalarına kavuşacak. KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyon Başkanlığı ve Capital Radio’nun da katkı vereceği yarışımızda yine yoğun bir katılım bekleniyor.Ekip başına (pilot – co.pilot) yemek dahil 180 Türk Lirası  , ilave her kişi ise 50 Türk Lirası olarak belirlenen yarışımızın kayıtları başlamıştır. Son kayıt Tarihimiz 21 Eylül cuma saat 14.00 dır. 2018 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasında  ise dernek üyelerine 2,25 katsayı ile puan verecek olan yarışımıza katılım için 0533 869 1907 no’lu numaradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …