11. Tekerlekler Cirilensin Klasik Otomobil Gezi/Sergisi

Değerli klasik severler ve üyelerimiz, Baharın gelmesiyle birlikde klasiklerimizin kontaklarını çalıştırmanın ve yolları şenlendirmenin zamanı geldi. 2022 yılının açılış etkinliğini 27 mart Pazar günü gerçekleştiriyoruz.
11. Tekerlekler Cirilensin Klasik Otomobil Gezi/Sergisi Pekur Ltd.-İSGÜM Ltd. sponsorluğunda her yıl olduğu gibi bu yılda istikamet Gazi Mağusa Namık Kemal Meydanı olacaktir.
Yaz faaliyetlerimizin ilk organizasyonu ve gelenekselleşmiş hale gelen, festivali aratmayan sergimiz nostaljik müzik eşliğinde olacak. Lefkoşa Küçük Kaymaklı bölgesinde bulunan otobüs terminalinde saat 09.00 itibariyle toplanmaya başlayacak, tüm katılımcıların gelmesiyle start verecek. Katılımcılar konvoy halinde Mağusa’ya doğru yola çıkarak Güvercinlik kavşağında kısa bir mola verip ardından sergi alanında yerlerini almak üzere hareket edecek. Gazimağusa ve iskele bölgelerinden sergimize katılacak olan klasik severlerimiz Lefkoşa toplanma alanına gelmeleri gerekmeden saat 11.30 civarında sergi alanına gidip orda bulunun görevli arkadaşların yardımı ile araçlarını park edip sergimize katılabilecekler.
Organizasyonumuza kayıt yapmak ve bilgi almak icin 0 (548) 895 20 05 ‘den ulasabilirsiniz

Check Also

Klasikler slalom finali için piste çıktı

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin (KTKOD) Türkiye İş Bankası 2022 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası kapsamında …