YDÜ.KLASİK OTOMOBİL RALLİSİNİN PROGRAMI BELLİ OLDU.

 

 

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinin 2015 yılının ikinci rallisinin programı belli oldu.Yakındoğu Üniversitesi sponsorluğunda , Üniversitenin 26.kuruluş yılı kapsamında yapılacak olan yarış 16-17-18 mayıs tarihlerini kapsayacak şekilde organize ediliyor.Buna göre yarışın teknik kontrol, brifing ve kayıtlarının yapılıp kapanacağı gün 16 mayıs cumartesi günü Lefkoşa Dereboyundaki Yakındoğu bankası önünde 16.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. 17 mayıs pazar günü ise yine Lefkoşa dereboyundaki Yakındoğu Bankası önünde saat 10.00 da ilk araba start alarak yarış başlayacak.Geçilecek etaplardan sonra takribi 13.00 civarında öğle yemeği için  Girne Eziç Premier Restoranda mola verecek olan klasikseverler , daha sonra günün ikinci ayağı için yine restorandan start alıp ,başlangıç yeri olan Lefkoşa Dereboyunda YDÜ.bankası önünde yarışı bitirecekler. 18 mayıs pazartesi akşamı saat 19.30 da Yakındoğu Üniversitesi içindeki ,yenilenen Klasik Otomobil Müzesi içerisinde  verilecek kokteyl eşliğinde ödül töreni yapılacak. Yarışın neticeleri pazar günü açıklanmayıp , pazartesi günü 19.30 da ödül töreninde açılanacak.

TAM KATILIM SAĞLAYAN TÜM EKİPLERE YDÜ. HASTANESİNDEN MÜTHİŞ HEDİYE…

Bu yıl ikincisini yapacağımız ve 2015 şampiyonasına ise 2,25 katsayı verecek olan Yakındoğu klasik otomobil rallisinde , geçen yıl olduğu gibi , kayıt yaptıran ve tüm programa (cumartesi,pazar ve pazartesi olan programa katılan) katılan tüm pilot ve co-pilotlara Yakındoğu hastanesinden standart Check-up hediye edilecek. Güzergahta birçok süprizlerin ve izaz ikramların olduğu bu rallimize kayıtlar devam etmektedir. Derneğimize üye olan ekiplerden ,ekip başına 70 tl , üye olmayanlardan da ekip başına 90 tl gerekmektedir. Kayıt ve detaylı bilgi için dernek sekreterliğine müracaat etmelidir. Telefon 0533 855 77 99 (Burçin Aliusta).

www.ktkod.com

www.facebook.com/ktkod

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın