Home / 2016 Faaliyetleri / Yakındoğu Üniversitesi Rallisinin Programı Belli Oldu.

Yakındoğu Üniversitesi Rallisinin Programı Belli Oldu.

Derneğimizin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği  Yakındoğu Üniversitesi Sponsorluğundaki Klasik Otomobil Rallimizin programı belli oldu. Yine Lefkoşa – Dereboyunda bulunan Yakındoğu bankası önünde başlayacak olan rallimizin programı şöyle olacaktır. Geçen yarışlarda olduğu gibi yarışın startı Lefkoşa  – Dereboyu Yakındoğu Bankası önünde 08.30 – 09.30 saatleri arasında toplanmaya başlanıp , kayıtların yapılması ve evrakların teslim edilmesiyle birlikte saat 09.30 da yarışın brifingi verilecektir. Bu nedenle yarışa kayıt olan değerli klasikseverlerin 08.30 civarı start alanında olmaları ve kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. Yarışın start saati ise 09.45’de kaldırılacaktır. İlk araç startı saat 10.00 da olacaktır. Yarışın uzunluğu 122 Km olup 250 dakika sürecek bir parkur olacaktır. Yakındoğu Üniversitesi içerisinde bulunan klasik araç müzesinde ise yarış son bulacaktır. Yarışın neticeleri ise 23 Mayıs Pazartesi gecesi saat 19.30 da Yakındoğu üniversitesi Klasik otomobil müzesinde açıklanacaktır. Ödül töreni ise Yenilenen NEU MUSEUM‘da verilecek kokteyl eşliğinde gerçekleştirilip dereceye girenler kupalarına kavuşacaklardır.

Yarışa Yoğun İlgi.

Her yıl rekor katılımla yapılan YDÜ Rallisi yine bu yıl da rekor katılımla yapılması bekleniyor. Yarışın kayıtlarının kapanacağı gün 20 Mayıs cuma olmasına rağmen şu ana kadar yoğun bir katılım var. Kayıtlarımız Cuma günü saat 14.00’a kadar devam edecektir. Katılım ücreti ise dernek üyelerine ekip başına 70 tl , üye olmayanlara ise 90 tl olarak belirlenmiştir. 2016 Klasik Otomobil Şampiyonasına da 2.25 katsayı ile puan verecek olan rallimize ise tabiki geleneksel hale gelen ,üye olsun /olmasın fareketmeksizin  Katılan ” HERKESE ” Yakındoğu Hastanesinden Standart Check-up paketi hediye edilecektir. Siz de bu yarışta yer almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Kayıt ve Detaylı Bilgi   :   0533 855 77 99

KTKOD

IMG_0213

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın