Home / 2016 Faaliyetleri / Yakındoğu Üniversitesi Klasik Otomobil Rallisi Üçüncü Kez Yapılıyor.

Yakındoğu Üniversitesi Klasik Otomobil Rallisi Üçüncü Kez Yapılıyor.

YDÜ 27.YIL KLASİK OTOMOBİL RALLİSİ 22 – 23 MAYIS’TA YAPILIYOR.

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği  , Yakındoğu üniversitesinin 27. kuruluş yılının anısına , 22/23 mayıs tarihlerini kapsayan günlerinde klasik otomobil rallisini gerçekleştirecektir. Geçen yıl Yakındoğu Üniversitesinin 26. Yıl anısına yapılan ralli , dernek rallilerinde en yüksek katılım sayısına ulaşılmıştı.72 klasik otomobilin start aldığı ralli iki ayakta oluşmuş ve tüm katılımcılardan tam not almıştı. Bu yıl ise iki günlük programa yayılacak olan yarış ise , 22 mayıs Pazar günü , Dereboyu Yakındoğu Bankası önünde brifing ve kapı numaralarının teslimiyle kayıtları kapatıp , yine Lefkoşa Derboyundaki Yakındoğu bankası Önünden sabah start alınacak. Geçilecek etaplardan sonra Yakındoğu Üniversitesi içerisinde bulunan Klasik Otomobil Müzesinde yarış son bulacaktır. 23 Mayıs pazartesi gecesi , Yakındoğunun yenilenen  Klasik Otomobil Müzesinde verilecek Kokteyl eşliğinde , sonuçların açıklanması ve kupa töreni yapılarak etkinlik bitecektir. Yine yoğun ve kalabalık bir katılımın beklendiği rallimizin kayıtları 20 Mayıs cuma 14.00’a kadar devam edecektir.

YAKINDOĞU HASTANESİNDEN KATILAN HERKESE CHECK-UP.

Her yıl da olduğu gibi yine bu yıl da, Yakındoğu Üniversitesi Mütevelli Başkanı Sn.İrfan Günsel’in önerisiyle sunulan ve katılan herkese Ücretsiz Standart Check-UP  verilmesi devam edip ,  ” Tam Katılım Sağlayan”  herkes bu paketten yararlanabilecektir. 22/23 Mayıs tarihlerine tam iştirak edenlerin check-up hediyesi alacağı ralli , üye olunsun veya olunmasın , hiçbir şart aranmadan kullanılabilecek. Dernek üyelerine 2016 Klasik Otomobil Şampiyonasına 2.25 katsayı verecek olan  Yarışın kayıtları başlamış olup katılım ve detaylı bilgi  İrtibat numarası 0533 855 77 99 .

KTKOD

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın