Vodafone TELSİM ile Klasiklerimiz Girne’deki Show’a Hazır.

Her yıl artan ilgi ve katılımla büyük bir heyecan yaratan ” Açık Hava Klasik Otomobil Sergimiz ” bu yıl Vodafone TELSİM’in katık ve destekleriyle dokuzuncu kez tekrarlanıyor. Yılda bir kez yapılan ve 2018  ROYALTON Klasik Otomobil Şampiyonasının da üçüncü faaliyeti olan sergimiz , yine çok yoğun bir katılımla gerçekleştiriliyor. 5 Mayıs Cumartesi günü Girne Kordonboyu ve Antik Liman bölgesinde yapılacak olan sergimize 100’e yakın klasik otomobil katılım sağlayacak. Dernek başkanımız Burçin Aliusta , sezon öncesi büyük hedefler koyan yönetim kadrosu ile sınırları zorlayan faaliyetler düzenlemeyi kendilerine amaç ettiklerini ve bu serginin camiamız için çok önemli ve kıymetli olduğunu belirtti. Aliusta , Her yerde her zaman göremeyeceğimiz ender klasiklerin yine sergimiz vasıtası ile gün yüzüne çıkarak göz banyosu yapacağını , bu faaliyet için çok çalıştıklarını ve katılan herkesin unutulmaz bir gün geçirmeleri için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirtti.

İlk kez Lefkoşa sınırları dışında yapılacak olan festival havasındaki sergimizde birçok etkinlik de dahil edildi. Ülkemizin önde gelen DJ performans ustaları , tarihi dokular ve birbirinden değerli klasiklerimiz arasında nostalji rüzgarı yaratarak bizleri geçmişe götürecek .DJ Halil Erhan ,DJ Reverse Impact ve usta DJ Yusuf Coşkuner , Capital Radio katkılarıyla eşsiz setleriyle bizlerle olarak 80ler ve 90lara yolculuk yaptıracak. Kurulacak olan beş kişilik seçici komisyon ile de hem yıllarına göre hem de genelde olmak üzere , puan yöntemiyle en güzel klasikleri belirlemeye çalışacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yakındoğu Otomobil Müzesinden ender klasik araçlar da sergide yer alacak. Vodafone TELSİM ile kırmızıya doyacak olan sergimiz , saat 12:00 da klasiklerin sergi alanına varışı ile başlayacak. Ardından 13:00 da müzik programı ile devam edecek olan sergimiz , derece alan klasiklere ödülleri takdim edilerek sergimiz saat 17:00 civarında tamamlanacak. KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu , Girne Belediyesi , Tekin İletişimin de destek vereceği organizasyona , ayrıca Motosikler gurupları , Harley Davidson Riders Club (HDRC) ve Bikers Lady Club da katılım sağlayacak. İzlenmesi ve klasik araçların katılımı tamamen ücretsiz olduğu sergide , katılmayı düşünen dernek üyeleri klasik araçları ile katıldıkları takdirde 2018  ROYALTON Klasik Otomobil Şampiyonasında 10 puan kazanacaklar. üye olmayan klasikseverler ve dernek üyeleri ,cuma günü saat 16:00 ya kadar dernek telefonunu arayarak katılım sağlayabilirler.

Katılım ve Detaylı Bilgi : 0533 855 77 99   

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …