Tekerlekler PEKUR LTD ile Namık Kemal Meydanına Cirilenecek.

Namık Kemal Meydanı üçüncü kez klasiklerimize ev sahipliği yapacak.

Derneğimizin yeni sezonun açılış faaliyeti ile ilgili çalışmaları devam ediyor. 24 Mart pazar günü Tekerlekler Cirilensin faaliyeti ile 2019 sezonumuza merhaba diyecek olan klasik severler ,  dokuzuncu kez tekrarlayacağımız ve PEKUR LTD ana sponsorluğunda ,KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyon başkanlığı himayelerinde düzenleyeceğimiz ‘ Tekerlekler Cirilensin’ Klasik Otomobil Gezisi ile ilgili Başkan İsmail Arter’i ziyaret ettik.

Geçtiğimiz yıl da klasik arabaların Namık kemal Meydanı’nda sergilenmesine ev sahipliği yapan Gazimağusa Belediyesi, halkımızı nostaljik arabalarla buluşturmuştu. Başkan İsmail Arter , Dernek Başkanımız Burçin Aliusta ve yönetim kurulu üyeleriyle organizasyon ile ilgili bir görüşme yaptı.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin düzenleyeceği gezi ile Gazimağusa’ya gelecek olan klasik otomobilleri bu yıl da Namık Kemal Meydanı’nda üçüncü kez  ağırlayacaklarını ifade ederek, insanlara hem nostalji yaşatacaklarını hem kendi değerlerimize sahip çıkacaklarını söyledi.Gelenekse hale gelen bu faaliyeti severek sahiplendiklerini ifade eden Arter , her yıl klasiklere ev sahipliği yaptıklarından dolayı son derece memnun olduklarını söyledi. 24 mart günü meydana gelecek olan onlarca klasik araçiçin çalışmaların tamamlandığını ve o gün nostalji dolu bir gün geçirilmesi için tüm imkanların seferber edildiğini söyledi.
Dernek başkanımız   Burçin Aliusta ise, bu sezonun ilk faaliyetini yine geleneği bozmayarak Gazimağusa Namık Kemal meydanı istikametinde planlayarak , Tekerlekler Cirilensin Klasik Otomobil Gezisi’ni 24 Mart tarihinde düzenleyeceklerini, etkinliğin Pekur LTD’in sponsorluğu, Başbakanlık Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu işbirliğinde yapacaklarını ifade etti. Dernek Başkanmız  Aliusta ve Belediye Başkanı İsmail Arter de bir duyuru yaparak , Gazimağusa ve civar bölgelerde bulunan klasik araç sahiplerine çağrıda bulunarak , tüm klasik araçları 24 Mart pazar günü Namık Kemal Meydanına davet etti.

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …