Sergimizin Onuncu Yılı Festival Şeklinde Kutlanacak.

Klasik Otomobil Açık hava sergimiz bu yıl Onuncu yılını kutlayacak.

Lefkoşa Fuar alanında başlayan klasik otomobil sergimiz daha sonra Selimiye cami meydanlığında uzun süre devam etti.Giderek artan katılım sayısı nedeniyle artık Selimiye meydanına sığamayan organizasyonumuz iki yıl boyunca Lefkoşa Mücahitler parkında yapıldı. İlk kez geçen yıl Lefkoşa sınırlarından çıkan ve Girne’nin en can alıcı bölgesi Kordonboyunda muhteşem bir atmosferde dokuzuncu kez tekrarlandı.Her yıl geleneksel olarak aralıksız yapılan ve büyük bir ilgi gören sergimiz derneğimizin en uzun soluklu ve vazgeçilmez faaliyeti durumuna geldi. Durarak seyredileik Liman bilinen birkaç faaliyetimizden olan sergi her yıl katılım sayısı artarak klasik severlerin ilgi odağı olmayı başardı.

Sergimiz Onuncu Yaşını 10 Numara bir Organizasyon ile Kutlayacak 

2018 sezonumzda Vodafone TELSİM ana sponsorluğunda yapılan sergimiz bu yıl da yine 4 mayıs cumartesi günü  Vodafone TELSİM ana sponsorluğunda yapılacak. Girne Belediyesi , KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayelerinde bu özel yılını kutlayacak olan sergimizde , Kuzey Kıbrıs Türk KIZILAY’ı da yer alarak Kan bağışı kampanyası düzenleyecek. Girne’nin en merkezi bölgesi  Antik Liman girişi Kordonboyu caddesini trafiğe kapatarak bir festival havasında onlarca birbirinden değerli klasiklerimizle kutlayacağımız sergimizde Capital Radio’nun DJ’lerinin  unutulmaz müzik performasları da güne damga vuracak. Geçmiş yılların unutulmaz efsane müziklerinin canlı performansları arasında Girne’ye tarihi bir gün yaşatılacak. Birçok motosiklet grubunun da renk katacağı sergi ülkemizin dört bir yanından büyük bir ilgiyle takip edilecek.

TELSİM’den Zengin Hediyeler

Sergilenecek klasiklerimizin en güzel aracını kısa mesajlar belirleyecek. Hem kısa mesaj atan hem de mesajlar neticesinde seçilen klasik araçlar zengin hediyeler kazanacak.Güne özel ücretsiz kısa mesaj servisi ile araçlar üzerindeki numaraları SMS ile yollayan kişiler,oylama sonucu en fazla oyu alan araca mesaj yollayanlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda Telsimden hediyeler kazanacak.En fazla SMS oyunu alan Klasik Araç ise serginin en güzel aracı seçilecek.

Kayıtlar Başladı.Mutalak Kayıt Yaptırın

Kayıtları başlayan bu özel faalyetimizin programı da belli oldu. 4 mayıs cumartesi günü saat 12:00 itibariyle sergi alanına giriş yapılacak. Saat 13.00 da canlı müzik performansları ile başlayacak olan klasik otomobil festivalimiz 17:00 civarı son bulacak. Katılım için dernek üyelik şartı bulunmayan festivale 2019 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasında dernek üyeliklerini tazeleyen üyelere 10 puan verecek. Katılımın tamamen ÜCRETSİZ olacağı muhteşem organizasyonumuza önceden kayıt yaptırılması gerekmektedir.Kayıt yaptırmayanların alana alınmayacağı sergimizin son kayıt tarihi 3 mayıs cuma akşam üstü olacaktır. Yerli halkımızın yanı sıra Turistlerin de büyük ilgi göstereceği bu günde klasiğinle sen de yanımızda ol unutulmaz günde senin de imzan olsun…

Kayıt : 0533 855 77 99

Whats up : 0533 869 1907

 

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …