Home / 2016 Faaliyetleri / NG Kütahya Seramik Rallisi 59 Klasik Otomobil ile Yapılıyor.

NG Kütahya Seramik Rallisi 59 Klasik Otomobil ile Yapılıyor.

Derneğimizin 2016 yılının ilk klasik otomobil ralli faaliyeti 59 klasik otomobilin katılımıyla yapılıyor.Birçok yeni üye ve yeni klasik otomobilin katılımıyla NG Kütahya Seramik ve Cahit Necipoğlu LTD işbirliğiyle gerçekleşecek olan ralli , 24 Nisan Pazar günü Demirhan’da Bulunan Cahit Necipoğlu ELİTE Mağazası önünde başlayacak. Saat 12:00 da toplanıp kayıtlarını yaptıracak olan yarışmacılar , kayıtlarını tamamlayıp kapı numaralarını ,yarış için yaptırılan Tshirtlerini ve Kütahya Porselenden özel baskılı bardaklarını aldıktan sonra 13.00 da yarış hakkında brifing verilecek. Bu yıl uygulanmaya başlanacak olan bazı yenilikler bu brifing’te yarışmacılara aktarılacak. DJ Halil Erhan’ın müzikleri ve verilecek öğle yemeğinden  (Döner Kebap) sonra saat 14.00 da ilk araç start alacak. Start’ta Angelo Mankenleri de hazır bulunacak.

Ünlü Sunucu Ümit Erdim ve  Co Pilot Koltuğunda ZİYNET SALİ Süprizi.

Yarış sunuculuğunu ise Türkiye’nin ünlü sunucularından Ümit Erdim yapmak için yarın adamızda olacak.Ayrıca yine ülkemizin sevilen ses sanatçılarından Ziynet Sali de Co-pilot koltuğunda olacak.NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Sn Erkan Güral’ın kullanacağı klasik otomobilde Güral’ın Co-pilot koltuğunda Ziynet Sali  aramızda olacak.94 km uzunluğunda ve dört Sabit Hız Testinden oluşacak ve 2016 ralli şampiyonasına 2.25 katsayı ile puan verecek olan rallide Kıbrıs’a özgü tatlar da izaz ikram noktalarında yarışmacılara sunulacak. Saat 18.00 civarında ise ilk araç yarışın ödül töreninin yapılacağı ve akşam yemeği yenilecek yer olan Malpas Otele varılarak yarış sona erecek.19.00 da ise ödül töreniyle de rallimiz son bulacak. Yarış için özel tasarlanan ”Seramik’ten kupalar” ,dereceye girenlere dağıtılacak. Yılın ilk ralli faaliyetimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

KTKOD

IMG_0055

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın