Londra Kurutemizleme Evi Klasik Otomobil Slalom Yarışı Kayıtları 61 Araçla Kapandı.

Derneğimizin , 29 Haziran Çarşamba gecesi Cemsa Karing Pistinde Londra Kurutemizleme Evi sponsorluğunda gerçekleştireceği Klasik Otomobil Şöleni ve Slalom Yarışı 61 Klasik araç kaydı ile kapanmıştır. Yoğun katılımın olduğu faaliyetimizin toplanma saati 19.00 olup , Parkurun tanıtım turu ise kayıtlarını tamamlayan yarışmacıların hemen piste alınmasıyla yapılacaktır. Bu nedenle daha evvel açıkladığımız 20.00 olan  start saati , 19.30 olarak değiştirilmiştir. Katılacak olan değerli klasikseverlerin en geç 19.00 da alanda olmaları ve kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir.

Modifiyeli Amerikan Araçları Görücüye Çıkıyor.

Ülkemize yakın zamanda getirilen ve Derneğimize üye olan , klasikseverlerlerin yanısıra birçok otomobil severin ilgisini çeken 4 Modifiyeli Amerikan araçları da görsel şölende yerini alacak ve sizlerin  yakından inceleme fırsatı olacak. Bu araçların yanısıra derneğimize üye olan/olmayan birçok birbirinden değerli klasik otomobiller  pistte hünerlerini sergilemeye çalışacaklar. Özellikle iddialı araçların pistte alacakları dereceler herkesin merak konusu. Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinin 2016 ralli şampiyonasına da pistte alacakları derece ve sıralamaya bakılmaksızın katılanlara 10 puan verilecek. Gece DJ Halil Erhan ve DJ Dinç müzikleriyle şölene renk katacaklar. Genel klasman dışında yine kategorilere göre de kupalar takdim edilecek. Şölenimizi seyretmek isteyenlere ise giriş ücretsiz olacaktır. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Herkese şimdiden başarılar dileriz.

KTKOD

vw mini

alfa ford

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın