Klasiklerimiz Beşinci kez YDÜ. Rallisiyle Yollara Çıkıyor.

Gelenek Devam Ediyor.

2014 yılında başlayan Yakındoğu Klasik Otomobil Rallileri ,derneğimizin merakla beklenen faaliyetleri arasında yer almaktadır. Yakındoğu Üniversitesinin 25.kuruluş yılı anısına başlayan gelenek , her mayıs ayında derneğimiz tarafından organize edilerek düzenlenen yarışlarla devam etmektedir. Bu yıl da 29.yıl anısına 20 ve 21 mayıs tarihlerinde beşinci kez yollara çıkıyoruz. Kalabalık bir katılımla yapılan rallimize yine yoğun bir ilgi beklenmektedir.

Program Belli Oldu. İstikamet Batı.

#birbaskadırbenimklasigim sezonunda , ROYALTON 2018 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasının dört numaralı faaliyeti olan rallimiz , 20 mayıs pazar günü yine her yıl olduğu gibi Lefkoşa Dereboyu caddesinde yer alan YDÜ Bankası önünden saat 10:00 da start alacak. Ülkemizin batısına doğru yola çıkacak olan yarışmacılar, geçilecek etapların ardından öğle vakti Gemikonağı – Bağlıköy’e giriş yaparak burada bulunan Ambeli Restorana vararak yarışı tamamlayacaklar.

Ödül Töreni  NEU Classic Car Museum’da.

İlk gün yine neticeler açıklanmayıp 21 mayıs pazartesi  gecesi Yakındoğu Üniversite kampüsü içerisinde bulunan ve eşsiz araçlarla dolu olan NEU Classic & Sport Car Museum’da gala gecesi ile birlikte yarışın sonuçları açıklanacak. Dereceye girenler kupalarına kavuşarak beşinci kez tekrarlanan YDÜ Klasik Otomobil Rallisi son bulacak. Sağlığımız Herşeyden Daha Önemli. Bu yüzden Yine Yakındoğu Hastanesi yarışa katılan her yarışmacıya Aralık ayı sonuna kadar geçerli olmak koşulu ile ” ücretsiz mini check-up” hediye edecek. ROYALTON 2018 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına dernek üyelerine 2,25 katsayı ile puan veren rallimizin kayıtları başladı. Katılım için dernek üyelik şartı aranmayıp son katılım tarihi ise 18 mayıs cuma saat 14:00 ‘dır. Yarışımıza katılım ücreti ise pilot ve co-pilottan oluşan ekip öğle yemekleri dahil 170 tl’dir. Arkada ekstra gelen yolcular ise kişi başı 50 tl’dir. 0-6 yaş ücretsizdir.

Katılım ve detaylı bilgi için : 0533 855 77 99

 

 

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …