KLASİKLER ” HAZİNE AVCILIĞINA ” ÇIKIYOR .

Değerli üyelerimiz ve klasiksevereler . Derneğimizin bu yılki yedi numaralı etkinliği olan ” Hazine Avcılığı” faaliyeti , Dikmen Belediyesinin 11. Meşale festivali etkinlikleri kapsamında ve Reyer Petrol İstasyonu sponsorluğunda , 3 Ağustos pazartesi akşamı gerçekleştiriliyor. Dikmen belediyesine bağlı onbir köyde saklı bulunan noktaları bulmaya çalışacak olan siz klasikseverler , verilecek ipuçları ve fotoğraflarla yolunuzu bulmaya çalışacaksınız. Geçmiş yıllarda birçok renkli görüntülere sahne olan olan ve yılda bir kez yapılan Hazine avcılığı bu yıl da yine yoğun bir katılım beklenmektedir.

     START REYER PETROL İSTASYONUNDA .

3 Ağustos pazartesi günü saat 18.30 da Dikmen girişindeki Reyer Petrol istasyonunda kayıtlar ve kapı numaralarının teslimi yapılacaktır. Tüm işlemlerin bitişiyle birlikte takribi 19.15 de ilk arabanın startıyla saklı hazinelerin bulunması başlanacak. Belirlenen noktalarda verilecek izaz ikramlar eşliğinde diğer bulunması gereken noktanın fotoğrafı verilip , etkinliğin son bulacağı noktaya erişilmeye çalışılacak. Etkinlik verilecek gece yemeği  ve DJ Bora’nın nostalji dolu müzikleri eşliğinde son bulacaktır. KTKOD şampiyonasına da katılan pilot ve co-pilotlara 6 puan verecek olan ”Hazine Avcılığına”  kayıtlar başlamıştır. Kişi başı 30 tl olarak belirlenen etkinliğe kayıtlar , 3 Ağustos saat 14.00 a kadar devam edecektir. Detaylı bilgi ve kayıt için dernek genel sekreterliğine ulaşmanız yeterlidir. Kayıt için üyelik şartı aranmayacaktır. Dernek irtibat numarası 0533 855 77 99 (Burçin Aliusta) .

KTKOD

dikmen hazıne avcılığı etkınlıgı poster

 

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın