Home / 2015 Faaliyetleri / ”HAZİNE AVCILIĞININ” PROGRAMI BELLİ OLDU.

”HAZİNE AVCILIĞININ” PROGRAMI BELLİ OLDU.

Değerli klasikseverler. 3 Ağustos pazartesi akşamı , Dikmen belediyesinin bu yıl onbirincisini gerçekleştirilen Meşale Festivali kapsamında ve Reyer Petrol sponsorluğunda yapılacak olan derneğimizin ”Hazine Avcılığı” etkinliğinin programı tamamlandı. ”Herşey dahil ” şeklinde yapılacak olan faaliyette birçok süprizler ve yenilikler katılımcıları bekliyor.Sır gibi saklanan gizli noktalar ve uygulamalar , pazartesi günü yarışmacıları bekliyor.

Toplanma 18:30 da Reyer Petrol istasyonunda

Pazartesi akşamı etkinliğin başlangıç yeri olan ve aynı zamanda sponsor olan Reyer Petrol istasyonunda 18:30 da toplanılacak. Kayıt işlemlerinin ve kapı numaralarının hazırlanmasının ardından kısa bir brifing verilecektir. Takriben 19:15 sularında ise kapı numarasına göre start alınarak verilecek fotoğraflarla birlikte gizli noktalara ulaşılmaya çalışılacak. Fakat hedef sadece fotoğraf bulma olmayacak. Bunun yanında birçok verilecek görevleri de yerine getirmeye çalışacak olan siz klasikseverler , belirlenen son noktaya kadar birçok güzergahtan geçerek eğleneceksiniz. Tamamen eğlenceye yönelik hazırlanan faaliyetimizde katılan ve üye olan her pilot ve co-pilota 2015 şampiyonasında 6 puan hanelerine de yazılacak. Kayıtlar devam etmekte ve son kayıt tarihi 3 Agustos saat 14:00 olarak da belirlenmiştir. Kişi başı 30 tl olan bu eğlenceli organizasyona katılım için dernek genel sekreterliğini aramanız yeterlidir irtibat no : 0533 855 77 99 (Burçin Aliusta)

FullSizeRender

Check Also

Rock Oil Şeherde Gece Klasik Otomobil Rallisi ile Klasikler Başkent’e Işık Saçacak

Yaz faaliyetlerimizi tamamlıyoruz…. 2019 Royalton Klasik Otomobil Ralli Şampiyonamızın sekizinci faaliyeti 1 Eylül pazar gecesi …

Bir cevap yazın