”HAZİNE AVCILIĞININ” PROGRAMI BELLİ OLDU.

Değerli klasikseverler. 3 Ağustos pazartesi akşamı , Dikmen belediyesinin bu yıl onbirincisini gerçekleştirilen Meşale Festivali kapsamında ve Reyer Petrol sponsorluğunda yapılacak olan derneğimizin ”Hazine Avcılığı” etkinliğinin programı tamamlandı. ”Herşey dahil ” şeklinde yapılacak olan faaliyette birçok süprizler ve yenilikler katılımcıları bekliyor.Sır gibi saklanan gizli noktalar ve uygulamalar , pazartesi günü yarışmacıları bekliyor.

Toplanma 18:30 da Reyer Petrol istasyonunda

Pazartesi akşamı etkinliğin başlangıç yeri olan ve aynı zamanda sponsor olan Reyer Petrol istasyonunda 18:30 da toplanılacak. Kayıt işlemlerinin ve kapı numaralarının hazırlanmasının ardından kısa bir brifing verilecektir. Takriben 19:15 sularında ise kapı numarasına göre start alınarak verilecek fotoğraflarla birlikte gizli noktalara ulaşılmaya çalışılacak. Fakat hedef sadece fotoğraf bulma olmayacak. Bunun yanında birçok verilecek görevleri de yerine getirmeye çalışacak olan siz klasikseverler , belirlenen son noktaya kadar birçok güzergahtan geçerek eğleneceksiniz. Tamamen eğlenceye yönelik hazırlanan faaliyetimizde katılan ve üye olan her pilot ve co-pilota 2015 şampiyonasında 6 puan hanelerine de yazılacak. Kayıtlar devam etmekte ve son kayıt tarihi 3 Agustos saat 14:00 olarak da belirlenmiştir. Kişi başı 30 tl olan bu eğlenceli organizasyona katılım için dernek genel sekreterliğini aramanız yeterlidir irtibat no : 0533 855 77 99 (Burçin Aliusta)

FullSizeRender

Check Also

200 Klasik Aracımız ile Gazimağusa’yı Salladık.

Klasiklerden Gövde Gösterisi..Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneğinden 200 araçlık Sezon Açılışı…  KLASİKLERİMİZ MAĞUSA’YI SALLADI  Derneğimiz …

Bir cevap yazın