YDÜ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI SN.İRFAN GÜNSEL TÜM YARIŞMACILARA BAŞARILAR DİLEDİ. YDÜ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI SN.İRFAN GÜNSEL TÜM YARIŞMACILARA BAŞARILAR DİLEDİ.
17 mayıs pazar günü YDÜ sponsorluğundaki yarışın teknik kontrolü ve kayıtları tamamlandı.Toplamda 59 klasik otomobil kaydı yapılarak bunlar, E kategorisinde 9 araç , F... YDÜ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI SN.İRFAN GÜNSEL TÜM YARIŞMACILARA BAŞARILAR DİLEDİ.

17 mayıs pazar günü YDÜ sponsorluğundaki yarışın teknik kontrolü ve kayıtları tamamlandı.Toplamda 59 klasik otomobil kaydı yapılarak bunlar, E kategorisinde 9 araç , F kategorisinde 16 araç , G kategorisinde 27 araç ve Touring kategorisinde ise 7 araç bulunuyor. Yarın saat 10.00 da Lefkoşa dereboyu Yakındoğu bankası önünde start alacak olan klasikseverler, pazartesi gecesi kokteylde dereceye girenler kupalarına kavuşacak.Yakındoğu Üniversitesi Mütevelli heyeti başkanı Doç.Dr İrfan Günsel , yarın yapılacak olan 26.kuruluş yılı kapsamındaki Klasik otomobil rallisine katılan yarışmacılara bir bildiri yayınlayarak başarılar diledi.Günsel’in imzasıyla yapılan Açıklamanın tam metni şöyle ;

Sn.İrfan Günselin basın açıklaması.

Burçin Aliusta

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir