Klasiğini Kap Gel… Tekerlekler Cirileniyor … Klasiğini Kap Gel… Tekerlekler Cirileniyor …
  Değerli klasikseverler ve üyelerimiz. Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD) 2016 yılı ilk faaliyetini Güzelyurt – Yeşilırmak bölgesine yapacağı  geziyle gerçekleştiriyor. Bu yıl da... Klasiğini Kap Gel… Tekerlekler Cirileniyor …

 

Değerli klasikseverler ve üyelerimiz. Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD) 2016 yılı ilk faaliyetini Güzelyurt – Yeşilırmak bölgesine yapacağı  geziyle gerçekleştiriyor. Bu yıl da geçmiş yıllarda olduğu gibi gezi , 13 Mart pazar günü lefkoşadaki Autosat petrolde saat 9.30 da toplanarak , kayıtların tamamlanmasıyla birlikte de toplu olarak hareket edilip Güzelyurt istikametine yola çıkılacaktır. Dördüncüsü gerçekleştirilecek olan ”Tekerlekler Cirilensin” klasik otomobil gezisi , her yıl artan katılımla Rekor sayılara ulaşmıştı.Bu yıl da yine Rekor sayı bekleniyor.

Yeşilırmakta’ki Vouni King Restoranda verilecek öğle yemeğiyle birlikte gezi son bulacaktır .Geziye katılım için üyelik şartı aranmamaktadır. Katılıma öğle yemeği ücreti dahil olup kişi başı 45 tl dir. Fiyata Yemek fırında et veya tavuk kebap,  meze ve  ilk soğuk içecek dahildir . Eşsiz güzellikleriyle ve Çilek bahçeleriyle dolu ”Limlidi” gezimize katılmaya acele ediniz. 2016 Klasik Otomobil Şampiyonasına da 10 puan verecektir . Bilgi ve rezervasyon için  0533 855 77 99 (Burçin aliusta) no’lu numaraya ulaşmanız yeterlidir. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

KTKOD

IMG_9338

Burçin Aliusta

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir